Rivaldo: Zakontraktowanie Davida Alaby nie będzie zwycięstwem nad Realem Madryt

Maciej Łoś

26 marca 2021, 14:30

AS

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Rivaldo skomentował aktualności związane z Barceloną. Brazylijczyk odniósł się np. do debiutu Pedriego w reprezentacji Hiszpanii.

- Praca Ronalda Koemana w Barcelonie jest zauważalna nawet w kadrze Hiszpanii za sprawą Pedriego. Jestem pewien, że inni piłkarze Barçy pójdą jego śladem. Holender ufa młodym piłkarzom, a to może być kluczowe dla reprezentacji Luisa Enrique.

- Koeman zmienił ustawienie Barcelony na początku sezonu i drużyna nie grała dobrze, ale znalazł on złoty środek z taktyką z trzema stoperami, dzięki czemu Barça znów gra pięknie i jest w stanie wygrywać wiele meczów. To, co zrobiła z Realem Sociedad, było wyjątkowe.

- Oczywiście przyjście Alaby do Barcelony byłoby wzmocnieniem. To świetny zawodnik, wygrał niedawno Ligę Mistrzów, a przed sobą ma jeszcze kilka lat gry. Wiadomo, że byłby to dobry ruch. Ale niektórzy uważają, że zakontraktowanie Davida byłoby zwycięstwem nad Realem, ja tego tak nie odbieram. Teraz Barça powinna skupić się tylko na sobie, a nie na swoich rywalach. Tylko w ten sposób będzie w stanie wrócić do europejskiego topu.

- Coraz bardziej wierzę, że Messi dojdzie do porozumienia z nowym zarządem Barcelony i zostanie w klubie jeszcze przez kilka lat. Trzeba zwrócić uwagę na to, jak wzrosła jego pewność siebie po zwycięstwie Laporty, z którym zna się bardzo dobrze. Szanse na jego pozostanie wzrosły. 

- W futbolu wszystko jest możliwe, ale PSG chce walczyć o Ligę Mistrzów, dlatego powrót Neymara do Barcelony jest obecnie niemożliwy.

- Raúl González podąża śladami Zinedine'a Zidane'a. Pracuje solidnie w Castilli, jestem przekonany, że przygotowuje się do objęcia Realu Madryt w przyszłości. Kibice tego chcą i sądzę, że tak się stanie. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak zwykle wypowiedziałem się w punkt. Nie ma za co.

Polska ma Hajto a Brazylia Rivaldo xD

Jak zwykle konkretnie i sensownie. Nie można nic tu zarzucić. Szkoda że ktoś z tak poukładaną głowa nie znalazł się w nowych władzach Barcy. Szacunek Panie Rivaldo.
konto usunięte

Zakontraktowanie Alaby nie, ale Haalanda już tak :)

Zwycięstwem Barcelony będzie podbicie kontraktu Alabie aby Real Madryt płacił więcej [JarekS]

Ostatnio gadał, że Messi na pewno odejdzie :D
To już demencja chyba.

Mądrości tego pana to w ogóle nie powinny być tutaj przytaczane...

"Teraz Barça powinna skupić się tylko na sobie, a nie na swoich rywalach. Tylko w ten sposób będzie w stanie wrócić do europejskiego topu." - pierwszy raz zgodzę się z złotoustym Rivaldo.