Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Maciej Łoś

7 sierpnia 2020, 04:00

23 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Widzę się podnoszącego Ligę Mistrzów" - Arturo Vidal wierzy w zwycięstwo Barçy w tych rozgrywkach. Éric García zakomunikował Manchesterowi City, że nie przedłuży kontraktu z klubem. Anglicy chcą zarobić na Hiszpanie 23 miliony euro i 12 milionów euro zmiennych. Sevilla wygrywa 2:0 z Romą i melduje się w ćwierćfinałach. Królewscy grają dziś o cud. Deportivo i Fuenlabrada zmierzą się w kontrowersyjnym meczu.

"Éric García bardzo blisko!" - Guardiola potwierdził, że środkowy obrońca nie przedłuży wygasającego za rok kontraktu. Manchester City wycenia Hiszpana na 23 miliony euro i jeśli Barcelona chce go kupić wcześniej, musi zapłacić właśnie taką sumę. Wywiad z Frenkiem de Jongiem: "Możemy wygrać tę Ligę Mistrzów"; "Proszę kibiców o wiarę w ten zespół". Guardiola chce zatopić Real Madryt. Zwycięstwo Sevilli w meczu z Romą.

"Celem Lizbona" - Liga Mistrzów wraca do gry po pięciu miesiącach przerwy zaległymi meczami 1/8 finału. Na początek zmierzą się ze sobą Manchester City i Real Madryt. Éric García coraz bliżej Barcelony - 19-latek nie przedłuży kontraktu z drużyną Pepa Guardioli. Federacja Katalonii pokazała projekt kasku do hokeja na trawie. Espanyol chce utrzymać karnety swoich kibiców. Cztery nowe twarze w zespole szczypiornistów Barçy. Kolarz Groenewegen ukarany za wypadek podczas Tour de Pologne. Pod nieobecność Márqueza Quartararo i Vinales największymi kandydatami do zwycięstwa w tym sezonie MotoGP. Sevilla wygrała z Romą 2:0 i awansowała do 1/4 finału Ligi Europy.

"Wyzwanie mistrzów" - Real Madryt chce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w meczu z Manchesterem City, w którym nie zagra Ramos. Zidane: "Bale poprosił mnie, żebym go nie wystawił"; "Benzema jest niesamowity, ale nie jest Messim". Duża presja na Militao. Cristiano Ronaldo zamierza wyeliminować Lyon mimo porażki w pierwszym meczu. W Europie rządzi Sevilla - Reguilon i En-Nesyri rozstrzelali Romę i awansowali do kolejnej fazy Ligi Europy. Fuenlabrada będzie walczyć na boisku i w sądzie. Pep Guardiola podsyca ogień w sprawie Érica Garcíi - obrońca nie chce podpisać nowej umowy. Upadek, który może zmienić wszystko - kolarze domagają się zmiany zasad.

"Do abordażu" - Real Madryt zagra w Manchesterze z City i będzie chciał odwrócić niekorzystny wynik. Starcie trenerów na ławkach - Zidane wygrał trzy razy Ligę Mistrzów, a Pep Guardiola dwa. Reguilon i En-Nesyri pomagają awansować Romie w Lidze Europy. Juventus również musi przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść. Puig: "Márquez złamał kość w ramieniu podczas otwierania okna". Mecz Deportivo z Fuenlabradą zostanie rozegrany 18 dni później.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

As - moja osobista topka okładek odkąd istnieje poranny przegląd. Brawo!

Nie no bravo bravo. Chociaz okladka AS zablysnal. Naprawde petarda. City dzisiaj górą i bedzie bailando :)

Zidane w gancyku pasuje na tym statku jak chłop w gumofilcach na balu maturalnym...
Mam nadzieję że dziś wieczorem Guardiola zakończy mit o niezatapialności Zizou.

Super AS zrobił tą okładkę. Najlepsza jest biała flaga wywieszona na dole przy statku Realu :)

Ja też bardzo wierzę w wygranie LM , wiara czyni cuda ;)

Mam nadzieję że Real dzisiaj polegnie, zawsze to poprawia humor :D

W City pełna mobilizacja. Najwięksi oszuści w świecie futbolu nadchodzą by ograbić kolejny zespół, sędzia już kupiony XD

"Márquez złamał kość w ramieniu podczas otwierania okna"... to co on z tym oknem robił :)

'' Reguilon i En-Nesyri pomagają awansować Romie w Lidze Europy.''
Chyba wkradła się literówka :)

Mam nadzieję, że Błękitny Okręt zatoki Białą Perłę i tyle będzie z ich abordażu :D

Zidane zdobył trzy ligi mistrzów a Pep dwie xd

Fajna okładka As-a. Mam nadzieję, że biały okręt zatonie

poranna prasa o 4tej i świadomość że już dzisiaj rusza LM, tak można wstawać:) jak ktoś przypadkiem jest na chorwacji w okolicach starigrad-u to pisać może jutro jakas ustawka:D