Sport: W poniedziałek prawnicy Arthura rozpoczną rozmowy z Barceloną

Julia Cicha

1 sierpnia 2020, 14:30

Sport

35 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziennik Sport informuje, że relacje Arthura z Barceloną wchodzą w kolejną fazę. Brazylijczyk pozostaje w ojczyźnie i odmawia powrotu do Hiszpanii, a jego przedstawiciele mają rozmawiać z klubem.

Barça nie rozumie postawy pomocnika i wszczęła przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne, które może doprowadzić do najwyższej sankcji ekonomicznej w historii klubu. Zdaniem dziennika w przyszłym tygodniu prawnicy Arthura rozpoczną rozmowy z Barceloną, by przedstawić swoje zastrzeżenia ws. postępowania. Klub przeanalizuje je i podejmie ostateczną decyzję co do przyszłości piłkarza.

Barcelona jest bardzo niezadowolona z postawy Arthura i uważa, że dzięki dialogowi można było dojść do porozumienia lub przynajmniej tego spróbować. Teraz nie ma zamiaru ustępować. Tymczasem Sport dodaje, że Brazylijczyk nie chce wracać mimo telefonów z Camp Nou. W przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten spór.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

a taki miał być dobry, brazylijski, kariery w Barcelonie nie odniósł, czyli tak jak sądziłem jeszcze przed jego transferem. Tak sie kończą wynalazki za małe pieniądze - rzadko sie sprawdzają, ile już takich było? Nie zlicze nawet. Scouting w tym klubie zszedł na psy, czyli jest wizytówką całego zarządu. Wszyscy na wybory!

@rdam najgorsze jest to ze drogie wynalazki tez się u nas nie sprawdzają ;(((
« Powrót do wszystkich komentarzy