Josep Maria Bartomeu: VAR jest niesprawiedliwy i faworyzuje jeden zespół

Maciej Łoś

6 lipca 2020, 00:37

Movistar, AS

34 komentarze

Fot. Getty Images

Josep Maria Bartomeu udzielił wywiadu po meczu Villarrealu z Barceloną. Prezydent Barçy odniósł się do kontrowersji z użyciem systemu VAR, sytuacji Quique Setiena i przyszłości Leo Messiego.

- Widziałem mecz w Bilbao. To kolejne zwycięstwo dla Realu. Powtórzę kolejny raz naszą opinię, VAR nie spełnia oczekiwań. Od czasu powrotu rozgrywek system ten nie jest sprawiedliwy i faworyzuje jeden zespół. Było tak w kilku przypadkach. Musimy porozmawiać o tym z federacją. Technologia ta miała pomóc arbitrom w pracy, jednak czasem jest mało sprawiedliwa.

- Wiem o plotkach dotyczących przyszłości Quique Setiena. Są nieprawdziwe. Trener cieszy się naszym pełnym zaufaniem. Będziemy go wspierać w walce o LaLigę i Ligę Mistrzów. Dziś widzieliśmy Barçę, która grała dynamicznie i miała wiele sytuacji do strzelenia goli. To jest styl drużyny mistrzowskiej. Lepiej późno, niż wcale. Powrót do gry po pandemii nie był taki prosty, jakby się mogło wydawać. Teraz widać pozytywne efekty, a niedługo zaczyna się Liga Mistrzów.

- Nie będę zdradzał szczegółów, ale Leo Messi powiedział mi, że zakończy swoją profesjonalną karierę w Barcelonie. Nie powiem nic więcej, jesteśmy w trakcie rozgrywek i na nich się skupiamy. Prowadzimy negocjacje z wieloma piłkarzami, a Leo zapewnił, że chce grać dalej na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To nie VAR daje Realowi mistrzostwo, tylko Bartomeu i jego zarządzanie...

Szkoda że Var nie może go wrzucić z klubu

Coz, wiekszosc myslala ze VAR bedzie okazem sprawiedliwosci. A jak widzimy jest to jedynie przekaz odpowiedzialnosci w czasie gdy trzeba nas oszukac.

Święte słowa .......

To, że Bartomeu głośno skrytykował VAR to jedyna dobra rzecz jaką zrobił ostatnio dla klubu.

I wyszlo na jaw co jest odpowiedzialne za sytuacje w klubie , Var no i zbrodniczy koronawirus tak bylismy na 1 przed pauza.

Rzeczywiście, VAR nagle niesprawiedliwy. Chłopie załóż wieksze okulary, bo chyba ślepy jesteś. A to, że Barca jest bez grosza na transfery to czyja wina?

największy prezes

Oby był prezesem jak najdłużej.

Raz muszę przyznać rację temu szkodnikowi. Var nie jest sprawiedliwy, real zawdzięcza mu zbyt wiele punktów! Jakby sędziowie chcieli być tak skrupulatni dla każdej drużyny!

" Nie będę zdradzał szczegółów, ale Leo Messi powiedział mi, że zakończy swoją profesjonalną karierę w Barcelonie"

Tak, po wygaśnięciu tego kontaktu, właśnie przez ciebie, ale kuźwa tego to już nie powiesz.

ten to ma wyczucie jak kuźwa narąbany słoń w składzie porcelany, waz Ming i srebrnych sztućców. Jak dziś nie było żadnych kontrowersji, to się wyrywa. Jak nas rypią to "nie gadamy o sędziach" :D

Mam nadzieję, że kiedyś zabiorą to mistrzostwo Realowi

Nie widzę innego scenariusza niż takiego, że Messi kończy karierę w innej drużynie.
Zawsze mówił, że tu się wszystko zaczęło i tu się skończy :P

No ciekawe, że odniósł się do plotek o Setienie akuraaat po tym meczu