Josep Maria Bartomeu: VAR jest niesprawiedliwy i faworyzuje jeden zespół

Maciej Łoś

6 lipca 2020, 00:37

Movistar, AS

34 komentarze

Fot. Getty Images

Josep Maria Bartomeu udzielił wywiadu po meczu Villarrealu z Barceloną. Prezydent Barçy odniósł się do kontrowersji z użyciem systemu VAR, sytuacji Quique Setiena i przyszłości Leo Messiego.

- Widziałem mecz w Bilbao. To kolejne zwycięstwo dla Realu. Powtórzę kolejny raz naszą opinię, VAR nie spełnia oczekiwań. Od czasu powrotu rozgrywek system ten nie jest sprawiedliwy i faworyzuje jeden zespół. Było tak w kilku przypadkach. Musimy porozmawiać o tym z federacją. Technologia ta miała pomóc arbitrom w pracy, jednak czasem jest mało sprawiedliwa.

- Wiem o plotkach dotyczących przyszłości Quique Setiena. Są nieprawdziwe. Trener cieszy się naszym pełnym zaufaniem. Będziemy go wspierać w walce o LaLigę i Ligę Mistrzów. Dziś widzieliśmy Barçę, która grała dynamicznie i miała wiele sytuacji do strzelenia goli. To jest styl drużyny mistrzowskiej. Lepiej późno, niż wcale. Powrót do gry po pandemii nie był taki prosty, jakby się mogło wydawać. Teraz widać pozytywne efekty, a niedługo zaczyna się Liga Mistrzów.

- Nie będę zdradzał szczegółów, ale Leo Messi powiedział mi, że zakończy swoją profesjonalną karierę w Barcelonie. Nie powiem nic więcej, jesteśmy w trakcie rozgrywek i na nich się skupiamy. Prowadzimy negocjacje z wieloma piłkarzami, a Leo zapewnił, że chce grać dalej na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Raz muszę przyznać rację temu szkodnikowi. Var nie jest sprawiedliwy, real zawdzięcza mu zbyt wiele punktów! Jakby sędziowie chcieli być tak skrupulatni dla każdej drużyny!
Komentarz usunięty

@nemoein
20karnych odrazu
Jakie my kibicu realu.
Żałosne jest udawanie kimś kim nie jesteś
« Powrót do wszystkich komentarzy