Víctor Font: Pozostanie Leo Messiego w Barcelonie jest kluczową kwestią dla klubu

Maciej Łoś

4 lipca 2020, 16:00

Tuttomarcatoweb, Sport

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Víctor Font udzielił wywiadu włoskiemu serwisowi Tuttomercatoweb. Kandydat na prezydenta Barcelony uważa, że pozostanie Leo Messiego jest niezwykle ważną kwestią dla Barcelony.

- Messi powinien być nietykalny. To oczywiste, że w moim projekcie znajduje się również miejsce dla Argentyńczyka. Leo całą swoją wspaniałą karierę spędził w Barcelonie, jest legendą, która na zawsze zapisze się w historii klubu. Jego pozostanie jest kluczową kwestią. Ważne jest, żeby nadal był związany z Barçą, gdy zawiesi buty na kołku.

- Barcelona będzie istnieć, gdy Leo zakończy karierę. Będzie to bardzo trudne, ponieważ to najlepszy piłkarz i kibice będą za nim tęsknić. Ale Barça ma już 120 lat i jest wierna swojemu modelowi, który uczynił ją tak silną. My będziemy nadal kontynuować naszą pracę, aby wciąż konkurować o wszystkie trofea.

- Chcę, żeby w Barcelonie wciąż była obecna filozofia Cruyffa, która została udoskonalona przez Guardiolę. Będziemy nadal polegać na La Masii i prowadzić klub z szacunkiem i rozsądkiem.

- DNA Barcelony jest najważniejsze, ponieważ ono wyróżnia nas na tle innych klubów. Ci, którzy podejmują decyzje, powinni o tym pamiętać. Tylko w ten sposób uda nam się przetrwać i nadal cieszyć się grą zawodników na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak zawsze przed koncem jego umowy te same newsy typu messi zrywa negocjacje ,czy odejdzie itp ..od paru lat juz to samo byle podgrzac atmosfere i miec klikniecia ..wiadomo ze i tak zostanie

Nie ulega najdrobniejszej wątpliwości, że Leo to jest skarb tego klubu, jak i całego światowego futbolu zresztą. Tego człowieka podziwia pół kilo ziemskiej.
Obudzisz Mongoła, Kazacha czy Eskimosa o 3 w nocy i on odpowie bez zastanowienia na pytanie kim jest Leo Messi. Również finansowo ten klub stoi na nogach dzieki Messiemu, choć już widzę jak ludzie zaraz będą wytykać jego zarobki, co zresztą już się dzieje. Facet zasłużył na każdego zarobionego centa, choć -dywagujac- jeśli to przerwanie rozmów spowodowane byłoby chęcią podwyżki, to przyznam, że byłbym zażenowany.
Jest to raczej bluf, próba nakłonienia Bartomeu i spółki do wcześniejszych wyborów. Leo nigdzie się nie ruszy

sratu tatu.
Każdy chce się wieźć na barkach Leo

Tak jest panie Font Messi jest Legendą Barcelony i powinien być traktowany z szacunkiem .