Un Toc de La Rambla #12: Arthur w Juventusie

Redakcja

4 lipca 2020, 14:15

47 komentarzy

Zapraszamy na 12. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym poruszamy najświeższe i najgorętsze tematy. Tym razem omówiliśmy odejście Arthura do Juventusu.

• Co jest przyczyną przejścia Arthura do włoskiej drużyny?
  • Czy sprzedaż Brazylijczyka to słuszny ruch ze strony klubu?
  • Jaki wpływ na transfer miało jego życie pozaboiskowe?
  • Jaką rolę będzie pełnić Pjanić w przyszłym sezonie?

Na te i jeszcze więcej pytań znajdziecie odpowiedzi w dzisiejszym podcaście.

Zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach pod podcastem. Pamiętajcie o używaniu hashtagu #utdlarambla w komentarzach pod tym artykułem, w La Rambla, na Twitterze i YouTube.

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał :)

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (Aveiro)

Gość: Julia Cicha

Wszystkie odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bagno to jak najbardziej trafne określenie... Co do Arthura to wielka szkoda no ale padł on ofiarą tego wszystkiego co się wyrabia w tym klubie w ostatnich latach. Jest jednak nadzieje, że odkupimy go za 3-4 lata za grubo ponad 100 mln... :)
Julii strasznie pierdzi mikrofon, czy jakiś inny przegłos. Tragicznie się tego słucha.

Cos w tym jest. Arthur moglby grac na pivocie i De Jong to samo a na sile byli uatawiani wyzej i wszyscy piali z zachwytu ze to pomoc na lata. Wchodzi filigranowy Puig i w 3 występach pokazuje jak powinien poruszac sie i zachowywac z pilka przy nodze zawodnik ktory gra wyzej.
Czekam na zestawienie w pomocy Busquets Puig De Jong

Przecież to już nie nasz piłkarz więc co nas to XD?
czy jest szansa by podcasty były też wrzucane na Soundcloud?

na telefonie korzystanie z Google Podcast czy YT to nieporozumienie gdy trzeba ściemnić ekran a Spotify nie mam a wymagają instalować... obecnie korzystam z Anchor.fm ale trzymanie apki dla jednej audycji nie uśmiecha mi się ;?

Dzisiaj ogladalem Pjanic w derbach Turynu. Ten koles w obecnej chwili to jest nieporozumienie. Do momentu az zostal zmieniony nic nie pokazal. Niby wiem, ze chcieli zamknac budzet, stad sprzedaz Artura, ale po co Pjanica brali to jest zagadka.

I jestem pewny ze jak wielu naszych pilkarzy którzy u nas nie blyszczeli, Arthur bedzie błyszczał a jak kiedys przyjdzie nam grać z Juve to bedzie on miał udzial w strzeleniu nam kilku bramek.

Co tam w tle u Was leci? Soma.fm? @juliacicha

Mnie transfer Hakimiego jakoś wcale nie pociesza, bo Real ogólnie bardzo dobrze planuje swoją kadrę, więc odejście jednego zawodnika, którego nie widzi Zidane (warto tu sobie posłuchać opinii T. Ćwiąkały na ten temat) nie jest dla nich szczególnym problemem, zwłaszcza jeśli mają inny plan na obsadę prawej flanki. Transfer może nieco dziwny, ale nie tak dziwny i bolesny jak ostatnie transferowe poczynania Barcelony. Swoją drogą szkoda, że Real oddał Hakimiego, bo silniejszy rywal jednak podnosi poziom rywalizacji i zmusza słabszą stronę do rozwinięcia się, ale akurat Real na to pozwolić sobie może, Barcelona - chyba już nie...

Ale to nie jest tak że my w środku nie mamy ludzi.Pedri, de jong, Puig i być moze Moriba to przyszłość Barcy.Środek na przyszłość jest.Na razie za Pedriego będzie grał Pjanic jak odejdzie to przyjdzie Pedri.Nie mówię że co do pozycji tylko generalnie.Na te 2-3 lata da radę.Mamy 3 lata gry starszych zawodników to jest 6 okienek można kogoś ściągną.Trzeba sprawdzićCollado czy Monci w pierwszym składzie.Jest, Fati, Trincao, Lenglet, Araujo i Pena kregosłup jest a jeszcze ktoś wypłynie z Barcy B.Może ściagną wychowanka z City.Zobaczymy co Neymatem i lutaro.Przyszłość jest.Nie ma co narzekać.Problem jest na dziś.A za 2 lata ta młodzież dorośnie.Przyszłością się nie przejmuje.Są okienka aby sćiagnąć graczy aby uzupelnić sklad.Dano szanse Puigowi, lengletowi, Fatiemu w stosunku do jego wieku, Araujo i wykorzystali swoje szanse trzeba iść tym tropem.Co do lekarzy pełna zgoda coś tu nie gra.Być może ludzie od przygotowania fizycznego tu może być też problem.

Liverpool wykupuje Thiago Alcantare za 30mln, my Pjanica za 60mln. Well done, well done

Jedno nie ulega wątpliwości .Juve zrobiło świetny interes.

Będzie słuchane :)