Cadena SER: Leo Messi planuje odejść z Barcelony w 2021 roku

Julia Cicha

3 lipca 2020, 09:44

Cadena SER, Mundo Deportivo

283 komentarze

Fot. Getty Images

W programie “El Larguero” na antenie Cadena SER podano zaskakujące informacje. Wg stacji Leo Messi chce wypełnić swój kontrakt obowiązujący do 2021 roku, a następnie odejść z klubu.

Argentyńczyk miał wstrzymać negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, które rozpoczęły się bardzo dobrze. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że rozmowy zostały przerwane. Wg SER Messi powiedział swoim najbliższym kolegom z szatni, że nie chce być problemem dla klubu. Zawsze powtarzał bowiem, że zostanie, dopóki będzie chciany. Obecnie piłkarz ma dość ciągłych wycieków informacji z klubu oraz obwiniania go za decyzje, z którymi nie miał nic wspólnego. Do tego od dłuższego czasu Barcelonie brakuje zwycięskiego projektu sportowego.

Powyższe doniesienia skomentował trener Álvaro Benito, współpracownik SER: - Messiemu jest przeznaczone zakończenie kariery w Barcelonie, choć z pewnością nie cieszy się zbytnio tym, co działo się ostatnio na boisku i poza nim. Chciałbym, żeby został. Barça rozegra cztery dobre mecze i wszystko się zmieni. Być może, jeśli kolejny sezon będzie dobry, to Leo zostanie. Mimo że jestem kibicem Realu, chcę, by najlepsi piłkarze grali w naszej lidze, a obecnie najlepszy jest Messi.

Według Mundo Deportivo klub nie wie nic o potencjalnych planach odejścia Messiego. Dziennik próbował skontaktować się z otoczeniem zawodnika, ale nie było to możliwe.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z Messim problem jest taki że jest tak dobry że gracze chcą (nikt Ich nie zmusza) oddawać mu piłkę, zdejmując z Siebie odpowiedzialność - bo Messi to rozegra lepiej. No niestety czasem nie rozegra lepiej bo ma na plecach kilku graczy. Dlatego to nie Messi jest problemem a bez-jajeczna reszta drużyny;/
« Powrót do wszystkich komentarzy