Sylvinho: Kto powie, że Neymar nie może wrócić do Barcelony?

Julia Cicha

22 maja 2020, 17:24

Cadena SER, Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Sylvinho opowiedział na antenie Cadena SER o swoim etapie w Barcelonie w latach 2004-09 oraz o innych Brazylijczykach, którzy grali w tym klubie.

Neymar: Wiele czynników ma wpływ na ten transfer, np. finanse. Kto jednak powie, że Neymar nie może wrócić? Może grać, gdzie chce. To bardzo kompletny, wyjątkowy piłkarz. Uwielbiam takich zawodników. Jego umiejętności indywidualne są… mamma mia!

Arthur: To świetny gracz, pracowałem z nim w reprezentacji. Rozwija się i ma umiejętności, może zwertykalizować bardziej grę, grać wyżej niż do tej pory. Jest młody, ma zróżnicowane umiejętności.

Coutinho: Ma duże umiejętności, strzela gole, ale nie wpasował się do Barcelony. Jeśli wróci, mam nadzieję, że odniesie sukces. Jeśli nie w Barcelonie, to w innym klubie.

Messi: Przejął niemal wszystko od innych piłkarzy, również od Ronaldinho. To różni zawodnicy, my wchodzimy na boisko, by grać, a oni, by strzelać gole i asystować najlepszym graczom świata. To oddzielny spektakl.

Rijkaard: Dobrze zarządzał szatnią, był przyjacielem piłkarzy i wiedział, jak się z nimi porozumieć.

Guardiola: Dobrze zarządzał i dodał wiele wideo oraz informacji. Jest bardzo zakochany w swojej pracy. Jest krok przed innymi. Ja staram się przekazywać informacje moim piłkarzom, ale koniec końców to oni podejmują decyzje. Byli piłkarze mają szczęście, bo wiedzą, jak myślą zawodnicy.

Przyszłość: Chciałbym być trenerem w Hiszpanii. Tam się wychowałem jako piłkarz, a później szkoliłem się we Włoszech. Jestem trenerem, który pracuje nad wszystkimi aspektami gry, ale przede wszystkim moja drużyna musi mieć duszę i pokazywać ją na boisku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieje że Neymar wróci i będzie legenda a nie jak narazie tylko Moneymar.
Tak go zapamietają jak nie wróci.
Wiec jeśli nawet straci finansowo, to zyska wizerunkowo i może być wielki bo teraz to tylko gość z ogromnymi możliwościami i potencjałem. Cofnął się wstecz w swojej karierze, ale może jeszcze wszystko naprawić, choć końcówkę swojej kariery.

ja ty pajacu,wolicie mieć najemników ktorzy srają na ten klub u siebie?nie dziękuje,wole żeby klub nawet nie grał w Lidze mistrzów a miał ludzi z charakterem
Ludzie ze zdrowym rozsądkiem dla których puchary stoją niżej niż bycie oplutym przez gwiazdorka któremu zależy tylko na $$$

Ten jego bieg do Guardioli po bramce Iniesty...

Jak to kto? Większość ludzi którzy go nie chcą.
jak to kto ? większość użytkowników FcBarca.com.
jednak wśród nich też są tacy co uważają że wróci bo jest bardzo potrzebny.