El Mundo: Neymar po raz kolejny pozwał Barcelonę

Julia Cicha

28 lutego 2020, 14:00

AS

74 komentarze

Fot. Getty Images

Dziennik El Mundo poinformował, że Neymar ponownie pozwał Barcelonę. Gracz PSG domaga się tym razem od swojego byłego klubu 6,5 miliona euro w związku z dodatkowymi podatkami, którymi został obarczony przez hiszpański Urząd Skarbowy.

To już trzeci pozew Brazylijczyka przeciwko Barcelonie. W sumie kwota, której zawodnik żąda od klubu, wzrasta tym samym do 38,6 miliona euro. Barça nie zamierza ponoć płacić, ale z drugiej strony nie złoży też kontrpozwu. Od momentu odejścia przez Neymara z Camp Nou obie strony pozywały się już wielokrotnie, głównie z powodu sporu o niewypłacenie części premii za przedłużenie przez piłkarza umowy.

Najnowszy pozew wg El Mundo związany jest z fikcyjnymi kontraktami podpisanymi przez Barcelonę w celu sprowadzenia Neymara, za które klub został już skazany. Kwoty wymienione w tych umowach zostały uznane za pensję zawodnika, w związku z czym Urząd Skarbowy opodatkował je i stąd pretensje Neymara.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Chętnie wysłucham opinii tych co tak go chętnie widzą spowrotem :D

Madrycki AS ma zapewne info z pierwszej reki

A niektórzy chcą jego powrotu... Żałosny człowiek. O jakieś 6 mln walczyć, a tak chcę wracać do Barcy. Mam nadzieje, że moje oczy nie ujrzą go w koszulce Barcy.

No kupmy Moneya ! Widać jak kocha nasz klub i za nim tęskni .

Sadio Mane kupic a nie Neymara

No i co ? Ilu chętnych na powrót tej gwiazdeczki rodem z Hoolywood ? Dajmy se z nim spokój raz na zawszę . Wszystkim to wyjdzie na dobre .

Co za pajac, brak słów

Mam nadzieję że zarząd Barcy nie kupi go, niech zostanie tam w psg I się kisi do końca kariery. Zdecydowanie wolę od niego Sancho z Borussi

Piłkarzem jestem mega utalentowanym, choć do końca nie spełnił oczekiwań co do swojej kariery. Rozumiem też że mógł popełnić błąd i dał skusić się pieniędzmi ci wizją jaką przedstawiło mu PSG.
Mam już jednak dość tego szczenięcego zachowania, niech się spełnia w Paryżu.

To pewnie z miłości xd

spokojnie wszystko odwoła jak tylko go kupimy ;/

Drzwi zamknięte, zakaz wstępu na obiekty Barcelony, chyba że kupi bilet dusigrosz!

Ney niech tu nigdy nie wraca

Neymar to temat dla Barcy skończony, mam nadzieję. Nigdy nie powinien tu trafić, bo nie był godny tych barw, niech idzie gdziekolwiek i przynosi wstyd innym, bo to potrafi najlepiej. Oczekuję że kiedy Font wygra wybory, to utrzyma swoje zdanie względem tej aroganckiej, nurkującej primadonny i nie będzie się o niego starać. Dał już tyle argumentów żeby go olać, że naprawdę nie rozumiem, co ludzie w nim widzą, w żadnym wypadku nie uważam go za lidera i zbawcy Barcelony, a tym bardziej następcy Messiego.

Może to celowa robota przed wyborami, żeby uderzyć w Bartka, a potem wezmą Guardiolę, albo Xaviego, jak wygra Laporta z Fontem i ściągną Ney'a. Może Ney ma być jednym z narzędzi do wycięcia tego zarządu Barcy.

Boże jak go kochałem teraz go nienawidzę xd P$G to idealne miejsce dla tego Najemnika

Hehe a niektórzy dalej tu go kochają xdd niech gnije w Francji do końca życia

Tak się rodzi nienawiść do piłkarzy,ktoś rzuci informacje bez potwierdzenia i zaczyna się lawina wyzwisk ;) niedawno potwierdzona sprawa Vidala który pozwał Barce i co ? Nic, Vidal walczak , bardzo fajnie wszystko ok i ani słowa ze "opluł " , jak faktycznie należą mu się jakieś pieniądze to niestety ale wszystko musi być legit

Jeszcze trochę i uzbiera się taka sumka, że klub zbankrutuje :)

A co poniektórzy pewnie dalej chcą go u Nas

Ebać juz tego Neymara, niech jak najdalej od Barcy ten frajerek sie trzyma, zgniły człek.

Jest takie coś w internecie jak "IKS DE -> XD" i myślę, że to bardzo dobrze określa to co on odwala :D

Tylko ciekawe czy to on tak naprawdę pozwał Barcelonę .

Ale ten Ney gupi, odprowadził podatek od fikcyjnej umowy :D

Nie upokarzał bym się na miejscu zarządu i sprowadził Sane z City jeśli wgl to możliwe bo Bayern ma niego chrapkę nie dość że młodszy to tańszy.

Sprawa transferu do Barcelony właśnie się wyjaśniła...

A taki dobry dzień był bez tej facjaty i musiał się tu znowu pojawić. Zresztą, może jak będzie jakiś proces to fani Neymara ucieszą się, że żunior jest znowu w Barcelonie :-D

Już nie mogę się doczekać wyborów. Barto to człowiek żenada. Spowodował, że Barca też jest niepoważnie traktowana. Marzy mi się normalana poważna osoba, która będzie pomagać swoimi czynami a nie ciągle robić zamieszanie i pośmiewisko medialne z klubu.

Ojciec Neymara już raz odniósł się do plotek od El Mundo o pozwie:

"Byliśmy w Barcelonie kilka miesięcy temu, żeby to rozwiązać. To stara sprawa z czasu, kiedy Neymar odchodził z Barcelony. Prędzej czy później dojdzie do porozumienia między klubem i Neymarem, z całą pewnością. Sprawiedliwość nie jest szybka, to normalne.

W Barcelonie nie martwią się tym, podobnie jak my. Nikt się nie martwi, bo to wcześniejsza sprawa. Nie ma żadnego nowego pozwu. Wszystko, co dzieje się w sprawie Neymara, przechodzi przeze mnie. Jutro sprawdzę, co się dzieje, ale nic o tym nie wiem, ktoś chce wykreować kontrowersje."
Źródło- @BarcaInfo

Jakby szef mnie wykrecił na premie po tym jak sie zwolniłem, a potem prosił żebym się zatrudnił spowrotem to też bym walczył jeśli w gre wchodzą miliony :)

Mam nadzieję, że to fakenews...

Oby wszyscy pozywali aż ten żałosny zarząd skuma że nie potrafią ogarnąć klubu i się podadzą do dymisji, olał pies czy Neymarowi się należy czy nie ale moim zdaniem na bank coś muszą mu wisieć skoro walą takie machlojki ,że nawet piłkarz który obecnie tu gra tj.Vidal też pozwał klub o niewypłacenie premii , a więc skoro obecni gracze nie wytrzymują tych oszustw i innych idiotycznych posunięć zarządu to jak tu się dziwić komuś spoza klubu? I śmieszą mnie takie komentarze typu niech gnije w Paryżu napluł na nas ,nie ma tu wstępu ( nie nie jestem za jego powrotem ani przeciw,jest mi obojętnie ) bo idąc takim tokiem wyślenia, Vidal powinien za swój pozew natychmiastowo wylecieć z klubu,ale dlaczego ? Bo w zarządzie są niekompetentni ludzie?bo ktoś się domaga swoich pieniędzy ? Już nie patrząc czy słusznie czy nie,ale ma prawo o nie walczyć jeżeli jest zdania że mu się należą ?

Plotka. Wyssane z palca. Spisek Illuminati przeciwko Barcy, tuz przed Klasykiem. Zapewne Israel tez w tym maczal palce.
Nie wierzcie w to!

Eee tam przeca to fejk xP ^^

To normalne ze walczy o kasę i wcale nie mała a niektórzy sie dziwią dla mnie nic dziwnego w tym ma racje

Nasz przyjaciel o nas nie zapomina :-)

Ciekawy jestem co teraz powiedzą zwolennicy neymarka :)

Napluł na nas po raz kolejny, a i tak pół La Rambli do niego wzdycha jak do wybawcy. Bleh

Kariera Neymara skończy się szybciej niż wszyscy myślą. Wątpię, ze jeszcze kiedykolwiek zobaczymy go w Barcelonie. Czy to dobrze, to się jeszcze okaże. VeB!

To chyba jasne, że potrzebuję pieniędzy, żeby dołożyć ze swoich i wrócić do Barcelony

Neymar, jego transfer, cała otoczka odejścia, afery z pozwami to idealna analogia do rządów sprawowanych przez Bartomeu i jego ludzi.

Beatka by powiedziała: te pieniądze mu się po prostu należały :-D
mam nadzieje ze to prawda.

Bzdury, Ney i tak Cię kochamy, wracaj do nas jak najszybciej!