El Mundo: Neymar po raz kolejny pozwał Barcelonę

Julia Cicha

28 lutego 2020, 14:00

AS

74 komentarze

Fot. Getty Images

Dziennik El Mundo poinformował, że Neymar ponownie pozwał Barcelonę. Gracz PSG domaga się tym razem od swojego byłego klubu 6,5 miliona euro w związku z dodatkowymi podatkami, którymi został obarczony przez hiszpański Urząd Skarbowy.

To już trzeci pozew Brazylijczyka przeciwko Barcelonie. W sumie kwota, której zawodnik żąda od klubu, wzrasta tym samym do 38,6 miliona euro. Barça nie zamierza ponoć płacić, ale z drugiej strony nie złoży też kontrpozwu. Od momentu odejścia przez Neymara z Camp Nou obie strony pozywały się już wielokrotnie, głównie z powodu sporu o niewypłacenie części premii za przedłużenie przez piłkarza umowy.

Najnowszy pozew wg El Mundo związany jest z fikcyjnymi kontraktami podpisanymi przez Barcelonę w celu sprowadzenia Neymara, za które klub został już skazany. Kwoty wymienione w tych umowach zostały uznane za pensję zawodnika, w związku z czym Urząd Skarbowy opodatkował je i stąd pretensje Neymara.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bzdury, Ney i tak Cię kochamy, wracaj do nas jak najszybciej!

@Bobo25 :-D

@Bobo25 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@martool @Ka19dominik Ja was też chłopaki, ja was też :)

@Bobo25 to się z nim umów na randkę i nie wypowiadaj się za wszystkich bo tutaj zdrajcy nikt nie potrzebuje

@Bobo25 mów za siebie kolego ok ? Chyba, że nie jesteś tam sam?

@Bobo25 jeszcze Ci kolega lo..da zrobi tak cię kocha zdrajco :)

@Misiekam @Gregsky10 @wolny99991 chłopaki zluzujcie majty, Neymar ma wrucić czy wam się to podoba czy nie, mam nadzieję że jak wruci to będziecie honorowi i że go nazwycie zdrajca to przestaniecie oglądać Barce i komentować na stronie, nie pozdrawiam ludzi którzy nie chcą dla klubu jak najlepiej i nie chcą najlepszego po Messim pilkarza w ekipie, żal że ten klub ma takich "kibiców". Żenada

@Bobo25 Ooo... a ja cały czas myślałem, że to przewrotna ironia i sarkazm przez Ciebie przemawia... Rozczarowałeś mnie. Jesteś jeszcze małe bobo i nie rozumiesz co to jest honor. Może kiedyś zrozumiesz :-)

@martool Małe bobo to moge ewentualnie na tronie zrobić. Może jak dojrzejesz to zrozumiesz że światem rządzi pieniądz i nie ma coś się obrażać i unosić jakas wyimaginowana dumą jak rozkapryszona nastolatka. To są dorośli faceci i wszystko jest do naprawienia, tym bardziej że widać po wypowiedziach obecnych piłkarzy że tęsknią za Neymarem i chcieliby jego powrotu. Ale co tam jakieś pryszczate nastolatki z La Rambli wiedzą lepiej i rzucają na prawo i lewo honorami... Ehhh pogadamy za parę lat.

@Bobo25 No właśnie z tego co piszesz wynika, że jesteś pryszczatym nastolatkiem :-) na razie zrozum co Tobą rządzi, a potem zajmiesz się światem i będziesz ogłaszał swoje odkrycia ;-) bo na razie nie da się ukryć, że jesteś jeszcze infantylny. Ale bez urazy, masz czas. Pozdro

@martool uwierz mi wiele bym dał żeby znów być nastolatkiem, bez zobowiązań, obowiązków itd. tego Ci przyznaje zazdroszczę. Ale cóż czasu nie da się cofnąć.
« Powrót do wszystkich komentarzy