Leo Messi: Skoro Abidal krytykuje piłkarzy, powinien podać nazwiska

Julia Cicha

4 lutego 2020, 22:55

Sport, Instagram

222 komentarze

Fot. Getty Images

Éric Abidal udzielił dzisiaj wywiadu dziennikowi Sport, w którym opowiedział o ostatnich wydarzeniach w klubie. Powiedział m.in., że "wielu zawodników nie było zadowolonych i nie pracowało intensywnie". Leo Messi skomentował te słowa na Instagramie.

Argentyńczyk napisał: "Szczerze mówiąc, nie lubię robić takich rzeczy, ale uważam, że każdy jest odpowiedzialny za swoje zadania i podejmowanie swoich decyzji. My, piłkarze robimy to na boisku i do tego jako pierwsi przyznajemy, kiedy nie zagraliśmy dobrze. Osoby z dyrekcji sportowej również powinny być odpowiedzialne za swoje zadania i przede wszystkim za podejmowane decyzje. Ponadto uważam, że kiedy mówi się o zawodnikach, trzeba podać nazwiska, bo w innym wypadku niszczy się wizerunek wszystkich i podsyca nieprawdziwe rzeczy, o których się mówi".

Takie słowa Messiego od razu wzbudziły poruszenie wśród kibiców i dziennikarzy. Zawodnik rzadko bowiem decyduje się na tak mocne wyrażenie swojego zdania oraz na krytykę kogoś z klubu. Niewykluczone, że wewnątrz Barcelony powstał konflikt, który trzeba będzie jak najszybciej rozwiązać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Abidal ma rację
« Powrót do wszystkich komentarzy