Media: Quique Setien przekazał Carlesowi Pérezowi, by szukał sobie nowego klubu

Julia Cicha

25 stycznia 2020, 10:00

RAC1, Onda Cero

43 komentarze

Fot. Getty Images

Wczoraj wieczorem rozgłośnia Onda Cero poinformowała, że Quique Setien przekazał Carlesowi Pérezowi, że nie mieści się on w jego planach na ten sezon. W związku z tym napastnik powinien już teraz zacząć szukać sobie nowego klubu, ponieważ nie będzie dostawał szans na grę. 

Wg mediów jest to decyzja samego trenera, a nie dyrekcji sportowej Barcelony. Zbliża się powrót do gry Ousmane'a Dembélé, co sprawia, że Carles Pérez zostanie odsunięty na boczny tor. Gerard Romero z RAC1 dodaje, że styl napastnika nie pasuje do wizji Setiena, a dodatkowym czynnikiem stojącym za podjętą decyzją są liczne oferty otrzymane przez Barçę za piłkarza.

Najbardziej prawdopodobnym wyjściem wydaje się sprzedanie zawodnika z opcją późniejszego odkupienia. Jeśli się to nie uda, klub może postawić na wypożyczenie. Mundo Deportivo pisze nawet o wypożyczeniu z opcją kupna oraz późniejszego odkupienia przez Barçę, co ostatnio jest popularną formułą. Dziennik dodaje, że cena Péreza w czerwcu może wynieść około 20 milionów euro. 

Choć napastnik cieszy się zainteresowaniem wielu klubów, mówi się głównie o Romie oraz o Bundeslidze. Gerard Romero informuje, że nie osiągnięto jeszcze porozumienia z włoskim zespołem. Innego zdania jest Gianluca Di Marzio. Według dziennikarza Pérez zostanie wypożyczony do końca sezonu z obowiązkiem kupna za około 13 milionów euro. Z kolei MD pisze dziś, że innymi kandydatami do pozyskania gracza są Bayern, Borussia i Sevilla.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

On sam też już może :D . Mówiłem Wengera brać a nie kolejnego trenera małych klubików

Jeśli to prawda to #Setienout. Oby to był wymyśl mediow

Jak na Barce, za bardzo drewniany. Ale w zespole grającym głównie na kontrę będzie jak znalazł!

Szkoda, moim zdaniem wlasnie Perez prezentowal sie bardzo solidnie. Wedlug mnie najpierw on a potem Fati powinien byc wprowadzany do gry. Troche mam wrazenie, ze jest oceniany przez pryzmat tylko ostatniego meczu, w ktorym kazdy zawodnik zagral kiepsko

Być może robi się miejsce pod nowego napastnika

Ubolewam ://////

Jak to prawda to głupota straszna. Dembele może znowu zagrać 3 mecze i kontuzja to wtedy nawet nie mamy rezerwowego... perez może nie jest taki technik jak fati ale mógłby być drugim Pedro.

Nie wierzcie w te bzdury że Setien który jest od tygodnia z klubem zakomunikował Perezowi że nie będzie na niego liczył.

Sam Setien mówił że będzie dawał szanse młodym
Tylko i wyłacznie z powodów finansowych młody został sprzedany.
Za 13 baniek... Niezle się ten zarząd kolejny raz skundlił.

Carles Perez to dla mnie taki zawodnik, który bardzo się stara.. dryblowac i strzelać. Bardzo mizerne występy można by wytłumaczyć słabą postawą całego zespołu ale patrząc na jego grę rodzi się we mnie irytacja. Oczywiście można tłumaczyć to że jest młody I by się rozkręcił ale trzymamy zdecydowanie za dużo średniego sortu piłkarzy.

Mnie niestety tez nigdy nie przekonywał. Miewał dobre momenty, ale nigdy nie pokazał, gry która byłaby na miarę FC Barcelony. Także zgodzę się z trenerem.

Dosyć że nie mamy typowych skrzydłowych i męczymy Grizziego na tym skrzydle , Dembele to nawet nie wliczam do kadry , to jeszcze chcą sie pozbywać jedynego przy Ansu skrzydłowego jakiego mamy. Perez dużo walczy ma szybkość , dobry drybling , powinien dostawać więcej szans , jest pewniejszym zawodnikiem niż Fati który ciągle tylko drybluje i czesto traci piłkę

Szkoda go, taki Pedro trochę, dembele bardzo dobry ale jak znowu kontuzje złapie to nie będzie kim go zastąpić

Zyskał sympatię chyba wszystkich, owszem jest dobry, ale wedlug mnie to za mało na Barce. Chłopak na pewno zasługuje na klub z top 5 lig ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika

szkoda bo wygladal dobrze w meczach, Dembele 3-5 meczow i bedzie kolejna kontuzja. Powinnismy sprzedac tego drugiego, bo nic z niego moim zdaniem nie bedzie, mam na mysli to, ze nie mozna na niego liczyc w dluzszej perspektywie
Komentarz usunięty przez użytkownika

Głupota, chłopak się starał, momentami lepiej wyglądał od Ansu i jest na wylocie.

Bezsens. Dopiero co awansował do pierwszego składu bo tak miał w kontrakcie który wypełnił a trener się go pozbywa? Może on nie błyszczy ale coś tam potrafi i jako wychowanka powinni go wypożyczyć i zobaczyć jak się rozwinie a nie wywalać, w końcu to wychowanek. A przecież tragicznie się nie prezentował, szarpnąć potrafił.

Szkoda troche. chlopak staral sie, walczyl i mial na prawde dobra skutecznosc. Ale przynajmniej nie potraktowano go jak Alenie, ktory notabene powinien zostac i dastawac wiele wiecej szans

Przeciętny zawodnik. Od początku czegoś mi u niego brakowało. Już Sandro bardziej ceniłem.

Przynajmniej nie owija w bawełnę

Powinien zostać bo raz że Dembele odpukać znowu może kontuzji dostać a dwa że nic nie wnosi do zespołu poza tym że cały czas łapie kontuzje.

Skoro mają tyle ofert to powinni mówić że nie jest na sprzedaż, a nie oficjalnie że ma szukać klubu. Kretyni biznesu

Bayern zainteresowany xD Mieli kupować Sane w lecie i dlatego nie wykupią Cou, a tu zainteresowani słabszym Perezem. Plota straszna.

Perez może i gwiazda nie jest, ale coś tam tworzył. Nie wierze w Dembele.

Taki krzykliwy tytuł a pewnie Setien dostrzegł potencjał w Perezie ale już widzi, że nie ma miejsca dla niego w składzie i nie chce chłopakowi zmarnować kariery.

Trochę kiepsko bo będzie to zwiastować granie nazwiskami w dalszym ciągu

Perez może i trochę drewniany ale mi podobało się to jego parcie na bramkę. Skuteczności wielkiej nie miał, najczęściej kopał po obrońcach ale kilka bramek strzelił, dużo biegał, walczył i moim zdaniem takie coś jest chyba lepsze niż tylko podania, podania a z ostatniego meczu wychodzi, że te podania to i tak najczęściej do tyłu.
Dembele i tak zaraz się znowu połamie, mnie trochę dziwi taka decyzja ale co ja tam wiem, na żywo to ich trener tylko widzi.

Przecież Dembele za chwile znowu wyleci na kilka tygodni...

Przynajmniej postawił sprawę jasno a nie jak pewien trener z Alena...

Szczery facet ,nie owija w bawełnę , tylko mówi jak myśli. Ciekawe jakby Messi złapał kontuzję , kogo postawi w ataku?????

To ma sens, jeśli więcej szans będzie dostawał Collado

To kto będzie grał w ataku ? XD
Dembele, 2 mecze gra, 20 pauzuje
Messi
Griezmann
Wciąż młody Ansu

Aaa, no zapomniałem, że chcą kogoś sprowadzić, ale zostało 6 dni do końca okienka, nie zapowiada się na transfer.
Chyba że, pomocnicy będą stanowić o ataku, albo zmiana ustawienia.

Oby nie była to prawda.

Perez to taki lucas vasquez tez oddaje serce na boisku ale niestety umiejetność za słabe na pierwszy skład barcy, oczywisicie chciałbym się mylić ale brak mu tego co nawet fatiemu, czyli tej przebojowości na boski

Oho.... Zaczyna się powinien dostać szansę na wypożyczeniu nie sprzedawałbym go :/