Marc Cucurella: Na Aleñę czeka miejsce w Getafe, byłby tu mile widziany

Radek Koc

15 grudnia 2019, 21:00

Sport

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc Cucurella rozmawiał z mediami po meczu z Realem Valladolid i odniósł się do możliwego wypożyczenia Carlesa Aleñi do klubu z przedmieść Madrytu. 

- Doradziłbym Aleñi, aby przyszedł do Getafe. Zostaliśmy rozdzieleni wiele lat temu. Nie wiem, co zrobi Carles, ale jest tutaj mile widziany. W naszym zespole czeka na niego wolne miejsce. Byłbym jego przewodnikiem. 

Cucurella opowiedział też o swoich wrażeniach z pobytu w drużynie prowadzonej przez Bordalasa: - Jestem wdzięczny mojej rodzinie i moim agentom za to, że ostatecznie podjąłem decyzję o dołączeniu do Getafe. Kiedy przyszedłem, wiedziałem, że styl gry Getafe jest dopasowany do mojej charakterystyki. Wiedziałem też, że będę mógł się cieszyć grą w rozgrywkach europejskich. 

Cucurella strzelił w wygranym meczu z Realem Valladolid swojego pierwszego gola w bieżącym sezonie. - Wcześniej miałem swoje okazje, dzisiaj udało mi się w końcu błysnąć skutecznością. Było nam trochę ciężko, ale mój gol dodał nam siły i pozwolił uwierzyć w sukces. Dedykuję go mojemu dziecku - dodał na zakończenie. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepiej niech Bartomeu przed zakończeniu swojej kadencji sprzeda wszystkich utalentowanych młodych Wague, Todibo, Alenię, Puiga, Fatiego i Pereza, a następnie strzeli sobie ew łeb.

A ja wolałbym Cucurelle zamiast Firpo...

A ja, Alenę miło bym widział w pierwszym składzie...

A ja wolałbym Cucurelle zamiast Firpo

On jest sprzedany z opcją wykupu czy wypożyczony?