Antoine Griezmann: Możliwość wzięcia udziału w El Clásico jest jak spełnienie marzeń

Łukasz Lewtak

15 grudnia 2019, 12:19

FCBarcelona.cat

2 komentarze

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann udzielił wypowiedzi dla Barça TV, w której opowiedział o przygotowaniach do swojego pierwszego El Clásico.

- Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo podekscytowany. To będzie dla mnie niewiarygodny i ważny dzień. Mam nadzieję, że to będzie świetny mecz.

- To mój pierwszy raz, ale tak jak zawsze staram się zachować spokój i dobrze przygotować. Postaram się cieszyć się tym meczem, zarówno na boisku, jak i w szatni z kolegami przed rozpoczęciem spotkania.

- Wszyscy zaczynają mówić o tym meczu cztery czy pięć dni przed jego rozpoczęciem i dlatego myślę, że każdy czeka na to wydarzenie. Jest ono bardzo ważne zarówno dla kibiców, jak i dla piłkarzy.

- Kiedy grałem w Realu Sociedad, zawsze z przyjemnością oglądałem El Clásico w telewizji. A teraz będę mógł wystąpić w tym meczu i to jest jak spełenienie marzeń.

- To, co najbardziej mi się spodobało i najbardziej mnie zaskoczyło, to owacja na stojąco dla Ronaldinho na Bernabéu. Barça wygrała 3:0, a on rozegrał świetny mecz. Cały stadion go oklaskiwał. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

MSG zrobi swoje!!

Barcelona wygra z Realem !!

Visca el Barca!!

Moj typ Barca 4 - 2 Real Madryt :D

No zobaczymy jak Griezmann spisze sie w El Clasico?