Mister Chip: Barcelona ma największe szanse wylosować Chelsea

Julia Cicha

12 grudnia 2019, 10:00

Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Według danych opublikowanych przez Mister Chipa na Twitterze Barcelona ma największe szanse wylosować w poniedziałek Chelsea. Nieco mniej prawdopodobne jest trafienie na Tottenham. Szanse na grę z Napoli, Atalantą i Lyonem są mniejsze.

Według wspomnianego źródła Barça ma dokładnie 23,377% szans na trafienie na Chelsea i 22,328% - na Tottenham. Napoli i Atalanta to nieco ponad 18%, a Lyon – 17%. Z kolei Real najprawdopodobniej zmierzy się z Liverpoolem lub Manchesterem City. Podobnie wygląda sytuacja Atlético. Valencia największe szanse ma na zagranie z Tottenhamem lub Borussią Dortmund.

Jeśli Barça trafi ostatecznie na Chelsea, z pewnością ucieszy to Abrahama, który powiedział wczoraj: − chciałbym zagrać na Camp Nou lub w innym miejscu, w którym wcześniej nie grałem. Nie boimy się, jesteśmy gotowi na każdego rywala. Nie patrzymy w inną stronę, gdy mamy przed sobą wyzwanie. To emocjonujące: chcemy grać z najlepszymi na świecie i na najlepszych stadionach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

a jak wygląda losowanie, czy to przypadkiem nie losowanie kulek? skoro wyliczamy prawdopodobieństwo wylosowania to znaczy ze jest jakis czynnik który zmienia równe szanse (podgrzane kulki)?

@MrSake Tu masz @Bykunn to ładnie wyjaśnił. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7997055


"....mecz PSG - Atletico, patrzysz na to z perspektywy Paryża. Mogą wylosować 6 drużyn więc mają 1/6 szans na trafienie na Atletico tak? Otóż nie bo Atletico ma tylko 5 możliwych drużyn do wylosowania więc szansa, że trafi na PSG jest już inna. I tak biorąc pod uwagę wszystkie drużyny dochodzimy do tych procentów w tabeli"
« Powrót do wszystkich komentarzy