Mister Chip: Barcelona ma największe szanse wylosować Chelsea

Julia Cicha

12 grudnia 2019, 10:00

Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Według danych opublikowanych przez Mister Chipa na Twitterze Barcelona ma największe szanse wylosować w poniedziałek Chelsea. Nieco mniej prawdopodobne jest trafienie na Tottenham. Szanse na grę z Napoli, Atalantą i Lyonem są mniejsze.

Według wspomnianego źródła Barça ma dokładnie 23,377% szans na trafienie na Chelsea i 22,328% - na Tottenham. Napoli i Atalanta to nieco ponad 18%, a Lyon – 17%. Z kolei Real najprawdopodobniej zmierzy się z Liverpoolem lub Manchesterem City. Podobnie wygląda sytuacja Atlético. Valencia największe szanse ma na zagranie z Tottenhamem lub Borussią Dortmund.

Jeśli Barça trafi ostatecznie na Chelsea, z pewnością ucieszy to Abrahama, który powiedział wczoraj: − chciałbym zagrać na Camp Nou lub w innym miejscu, w którym wcześniej nie grałem. Nie boimy się, jesteśmy gotowi na każdego rywala. Nie patrzymy w inną stronę, gdy mamy przed sobą wyzwanie. To emocjonujące: chcemy grać z najlepszymi na świecie i na najlepszych stadionach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ciekawe jak te precyzyjne procenty są liczone? Kto komu wpłacił większą łapówę i jaką to stanowiło % wszystkich wpłat? :)

@AxelF uwzględniono chyba tylko fakt, że zespoły z tych samych państw nie mogą na siebie trafić.
gdyby chodziło o łapówki to Real-Lipsk miałby blisko 100% ;)

@mindbender84 gdyby chodziło zespoły z tych samych pańtw, to nie byłyby "wyszarzone" - one są nie uwzględnione w ogóle. Mnie bardziej zastanawia, na jakiej zasadzie Barca np., ma większe szanse wylosować Chelsea od np. Lyonu ?
Co do drugiej części zgoda :)
« Powrót do wszystkich komentarzy