Hector Herrera: Bramki przyjdą same, trzeba być cierpliwym

Julia Cicha

2 grudnia 2019, 11:00

Marca

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Kolejnym zawodnikiem, który udzielił wypowiedzi dla mediów po meczu Atlético z Barceloną, był Hector Herrera.

Spotkanie: W wielu momentach to my prowadziliśmy grę, nie licząc wyniku, rozegraliśmy dobre zawody. Są pozytywy. Jestem zadowolony z mojego występu i zaufania trenera. Wolałbym jednak więcej wygranych, a nie minut. Najważniejsze jest, żeby drużyna dobrze funkcjonowała.

Wątpliwości: Jest ciężko, kiedy gramy dobrze, mamy okazje, ale nie potrafimy tego przełożyć na wynik. Piłka nożna taka jest, nie możemy przestać pracować i poprawiać się. Bramki przyjdą same, trzeba być cierpliwym. Musimy być jeszcze bardziej zjednoczeni.

Dobry występ: Zasadniczo dobrze się spisaliśmy, mieliśmy wystarczająco dużo okazji, by wynik był inny. Barça ma najlepszego piłkarza na świecie i z tego korzysta. To on zrobił różnicę, mecz był wyrównany. Nic nie można zrobić przeciwko takiemu zawodnikowi jak Messi.

Okres przejściowy: Skoro Simeone to powiedział, to znaczy, że tak czuje i tak jest. Doszło do wielu zmian, gramy innym ustawieniem. Musimy trzymać się planu, dobrze się adaptujemy. Trzeba dalej pracować.

Walka o trofea: W szatni tego nie mówimy, chcemy iść mecz za meczem i krok za krokiem. Idziemy tą drogą, choć rezultaty tego nie odzwierciedlają. One jednak przyjdą dzięki naszej jedności.

Poleć artykuł