Malcom: Nie żałuję, że byłem w Barcelonie, ale to Zenit dał mi szansę na grę w piłkę

Łukasz Lewtak

24 listopada 2019, 15:15

RMC, Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik Barcelony, a obecnie gracz Zenitu Sankt Peterburg Malcom był gościem programu "Footissime" w radiu RMC Sport. Brazylijczyk poświęcił kilka zdań katalońskiemu klubowi.

Malcom podkreślił, że dobrze czuje się w Zenicie, ponieważ jest to klub, który dał mu szansę na grę. Brazylijczyk nie zapomina jednak o swoim etapie w Barcelonie i przyjaciołach, jakich ma w Katalonii.

- Nie żałuję, że byłem w Barcelonie. Jestem młody, chcę grać w każdym miejscu, ponieważ lubię piłkę nożną. Dlatego też chcę występować na boisku. To Zenit dał mi szansę na grę w piłkę - podkreślił 22-latek.

Malcom nie żywi żadnej urazy do Ernesto Valverde. - Za każdym razem, kiedy trener dawał mi szansę na grę, wykonywałem swoją pracę, i myślę, że robiłem to dobrze. Z tego powodu kibice Barcelony mnie lubią - zaznaczył Brazylijczyk.

Malcom miał jednak pewne problemy z kibicami Zenitu Sankt Petersburg. - Mogę powiedzieć, że docierają do mnie wiadomości, żebym wracał do Barcelony, ale w życiu ma się swoje szanse, a ja chcę grać w piłkę - zakończył Brazylijczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zastanawiam sie czy żałuje, że wybrał Barce a nie Rome, tam miałby bankowo pierwszy skład a tu z kolei przynajmniej miał okazje trenować z najlepszymi na świecie. Ma chłopak talent i gdy grał, robił to przynajmniej przyzwoicie. Szkoda, że nie dostawał więcej szans
« Powrót do wszystkich komentarzy