Barcelona zaprezentowała nowy zwiastun serii filmów dokumentalnych Matchday [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

14 listopada 2019, 20:31

FCBarcelona.cat

19 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona zaprezentowała dziś nowy zwiastun serii filmów dokumentalnych Matchday, które mają pokazać, jak wyglądają kulisy funkcjonowania drużyny Blaugrany, oraz odsłonić fragment życia prywatnego zawodników dzięki nieopublikowanym wcześniej materiałom.

Europejska premiera tej produkcji ma odbyć się 29 listopada i będzie dostępna wyłącznie na żądanie na platformie wideo Rakuten TVMatchday ma przedstawić codzienność piłkarzy Ernesto Valverde w ośmiu odcinkach po 45 minut każdy. Będą w nich zawarte ekskluzywne treści i obrazy, które wcześniej nie były publikowane. Mowa o kluczowych momentach sezonu 2018/2019, ujęciach przed niektórymi najważniejszymi meczami, a także po ich zakończeniu, oraz chwilach spędzonych w gronie rodzinnym i z przyjaciółmi.

Matchday został wyprodukowany przez Barça Studios, czyli podmiot odpowiedzialny za kreację, produkcję i komercjalizację całej oferty audiowizualnej FC Barcelony, we współpracy z Rakutenem, Kosmos Studio i Producciones del Barrio. Narratorem tego serialu ma być słynny aktor John Malkovich.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak tak niektórzy narzekają to niech zaczną kibicować komuś innemu, można być krytycznym co do występów zespołu ale niektórzy naprawdę przesadzają... A co do filmiku to przez prawie cały czułem ciary :)

1:11 ernest tłumaczy taktykę ! lol

A myślałem, że pieśni pisze się o zwycięskich herosach. Nie o gościach, co tracą 3 gole zaliczki w bezczelny sposób. Mam nadzieję, że dzięki temu serialowi Griezzman z Pique otrzymają Emmy, a ich gwiazda zacznie świecić jaśniej.

Jak już się to uda dorwać, to musimy znaleźć śmiałka, który to przetłumaczy...

Droga redakcjo, proszę Was o przypomnienie nam o tym, kiedy już ostatecznie się pojawi, bo osobiście nie chciałbym tego przegapić.

Rakitic chyba jako jedyny smutny zasiadał szkoda mi go bo dużo dobrego zrobił dla klubu

Czy ten dokument będzie za darmo na stronie Rakutena?

Czy ja tam slyszalem we must attack od valverde? Nie to niedorzeczne. Czekam na oficjalny trai... oh wait..

aż mnie ćwiartki po plecach przeszły na końcu jak Leo zasiadł...

Jak będzie miało to taki charakter, jak dokument o City, to jestem za. Z ciekawością obejrze.

Ciekawe bardzo. Z drugiej strony ciekawe ile jest tu koloryzowania pod kamerę

Bardzo rzadko oglądam seriale. Ba! Zachwyciło mnie do tej pory zaledwie kilka z nich. Ten jednak planuję obejrzeć w całości. Zapowiada się świetnie :)

Dokument? Paradokument? A może dramat? :D
A na poważnie, robi wrażenie :D