FC Cartagena - FC Barcelona: przewidywane składy

Julia Cicha

13 listopada 2019, 10:54

Sport, Mundo Deportivo

19 komentarzy

Wielu zawodników Barcelony przebywa na zgrupowaniach reprezentacji, więc dziś szansę dostaną zmiennicy i gracze rezerw. Na kogo postawi Ernesto Valverde?

Przewidywane składy opublikowały dziś tylko Mundo Deportivo i Sport. W bramce Barcelony zagra wg nich Neto, a w obronie wystapią Morer, Piqué, Araujo i Junior Firpo. Linię pomocy tworzyć będą Aleñá i Roberto z Puigem lub Sarsanedasem. Z kolei w ataku zagrają Carles Pérez i Dembélé, a pomoże im Hiroki Abe lub Marques.

W jedenastce Cartageny pojawia się bardzo dużo rozbieżności. W zasadzie jedyne zgodne punkty obu dzienników to Martínez w bramce, Fucile, Carlos David i Fornies w obronie oraz Elady w ataku. Drugim ze stoperów może zostać Ayala lub Andujar. W pomocy zobaczymy trójkę Carrasquilla, Araujo i Cordero lub Carrillo, Jurado i Verza. Na skrzydłach wystapią Viana i De Camargo lub Santi Jara i Rodrigo Sanz. 

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

FC Cartagena: Marc Martínez; Fucile, Carlos David, Ayala, Forniés; Carrasquilla, Araujo, Cordero; De Camargo, Elady i Viana.

FC Barcelona: Neto; Morer, Piqué, Araujo, Junior; Puig, Sergi Roberto, Aleñá; Carles Pérez, Hiroki Abe i Dembélé.

Przewidywane składy wg Sportu

FC Cartagena: Marc Martínez; Fucile, Andújar, Carlos David, Forniés; Carrillo, Jurado, Verza; Santi Jara, Elady i Rodrigo Sanz.

FC Barcelona: Neto; Morer, Piqué, Araujo, Junior; Sergi Roberto, Sarsanedas, Aleñá; Carles Pérez, Marqués i Dembélé.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Skoro to towarzyski to czemu nie ma Wague i Todibo?

Pique powinien isc spac a nie na mecz

Jezeli Pique nie dostanie odpoczynku to Ernesto naprawdę jest chory...

Transmisja na:
Barca TV
beIN Connect MENA
beIN Sports MENA 8 HD
GOL (Espana)

Źródło: liveonsat.com

Jakas transmisja jest moze?

Oby tylko dembele kontuzji nie dostał

Powie mi ktoś co się dzieje z Todibo gdyż nic nie słyszałem o jego kontuzji. Najbliższy mecz mógłby być świetną okazją dla niego i jeszcze innych "trybuniarzy" np. Wague.
No ale po co. Niech Pique nie śpi lecz gra wszystkie mecze jak leci, aż padnie ta nasza "szkapina".
Nasz trener zmarnował już Minę (kupiliśmy go by się go pozbyć bez rzetelnego wypróbowania - dzisiaj gra z niezłym skutkiem w Evertonie). Teraz Todibo i inni. Oby Todibo, Wague i inni nie podzielili losów swoich poprzedników, którzy dzięki nieporadności trenerów opuścili nasz klub.
Czy w Barcelonie nie ma taczek by wypierniczyć ten zarząd i tego trenera.

Mogli dać wolne Pique aby trochę odespał ;)

Chętnie bym zobaczył grę naszej Blaugrany w tym składzie :D A czy ktoś wie czy gdzieś to puszczają ?

Szykuje się ciekawy wewnętrzny pojedynek między Alenią, a Puigem.

Myślę, że ten mecz może być ciekawszy niż każdy wyjazd naszych wielkich gwiazd.

Mundo jak dla mnie. Abe, Aleña i Puig ciekawe zestawienie.

Skład mundo lepszy