Tuttosport: Plany Milanu dotyczące sprowadzenia Ivana Rakiticia w zimowym okienku

Łukasz Lewtak

9 listopada 2019, 19:00

Tuttosport, Sport

4 komentarze

Fot. Getty Images

Tuttosport donosi dziś, że AC Milan bardzo poważnie rozważa transfer Ivana Rakiticia w zimowym okienku.

AC Milan uważnie przygląda się sytuacji Rakiticia w Barcelonie, gdzie chorwacki pomocnik coraz rzadziej otrzymuje szanse na grę od Ernesto Valverde. Rossoneri bardzo poważnie rozważają możliwość sprowadzenia 31-latka w styczniu przyszłego roku. Tuttosport podaje dziś konkretne informacje na ten temat.

Zwolennikami sprowadzenia Ivana Rakiticia do Milanu są Zvonimir Boban i Paolo Maldini. Dostrzegają oni potrzebę wzmocnienia zespołu, który nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie Serie A. Ponadto uważają, że Ivan Rakitić zostałby dobrze przyjęty przez kibiciów Milanu. 

Według Tuttosport Barcelona wycenia Chorwata na 30-35 milionów euro. Dla Milanu to wygórowana cena, jednak właściciele klubu już przekazali akcjonariuszom, że jeśli będzie to konieczne, są w stanie przeznaczyć sporą sumę pieniędzy na uznanego zawodnika. 

Nie jest wykluczone, że w styczniu Ivan Rakitić zostanie wypożyczony do Milanu, a włoski klub będzie musiał wykupić chorwackiego pomocnika w letnim okienku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każdy klub wie że zarząd Barcy to gamonie i będzie dawać mało kasy bo ci i tak oddadzą go prawie za darmo

Szkoda tracić czasu na negocjacje z Milanem. Nie sądzę, żeby zaoferowali sensowne pieniądze. Barca może oczekiwać ponad 30 mln euro a Milan pewnie z bólem serca zaoferuje 15 mln.

żadne wypożyczenia, jak go chcą to sprzedać definitywna a jak nie to niech zapomną … zresztą lepszy kierunek Inter

Jak oddamy go za darmo na choćby miesiąc to już go potem nie sprzedamy.