Nicolás Lodeiro: Suárez chciałby zagrać w MLS

Radek Koc

8 listopada 2019, 14:30

Sport

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Przyjaciel Luisa Suáreza z reprezentacji Urugwaju Nicolás Lodeiro zapewnił, że piłkarz Barçy przeniesie się do ligi MLS, kiedy skończy się jego przygoda w katalońskim klubie. Lodeiro jest gwiazdą zespołu Seattle Sounders FC. 

- Wiem, że Luis chce przyjechać i zagrać w MLS. Zawsze mnie pyta o tę ligę. Jego marzeniem była gra w Barcelonie. Na razie gra na bardzo wysokim poziomie i czuje się w Hiszpanii bardzo dobrze - powiedział Lodeiro.  

- Wcześniej czy później zagra w MLS. Oczywiście do tego potrzeba odrobiny szczęścia. Luisowi podoba się ta liga i wypytuje mnie o różne rzeczy. Mam nadzieję, że zagra ze mną w zespole Seattle Sounders, chociaż to może być już trudniejsze do zrealizowania. W każdym razie myślę, że jego przyjazd do Stanów Zjednoczonych jest tylko kwestią czasu - dodał Urugwajczyk.

Media przypominają również sytuację, kiedy Suárez pomógł Lodeiro w rozmowach transferowych z przedstawicielem jego obecnego klubu. Obaj piłkarze znajdowali się na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju i napastnik Barcelony wcielił się w rolę tłumacza. Powiedział wówczas generalnemu dyrektorowi klubu ze Seattle, że być może dołączy do zespołu w przeciągu siedmiu lat. Dyrektor zaś odparł, że wszyscy w klubie byliby zachwyceni ściągnięciem Suáreza, kiedy będzie on na to gotowy. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kiedyś pewnie to nastąpi :(

@truskawa68 Powinno już w następnym sezonie. Nie wieżę, że Suarez będzie godził się na role jokera, a nie czarujmy się na granie po 90 min co 3 dni nie ma już sił, w sumie on już teraz stosuje pressing z Messim na chodzonego, a dwóch takich piłkarzy nie można mieć na raz na boisku.

@Fake69 fajnie jakbyś od czasu do czasu zajrzał w słownik ortograficzny, to może byś uwierzył

@patryk571 Masz racje, mój błąd, ale po co aż tak drastycznie ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy