Rivaldo: Jeżeli Ernesto Valverde nie wygra z Barceloną Ligi Mistrzów, nowym szkoleniowcem powinien zostać Ronald Koeman

Ela Rudnicka

8 listopada 2019, 09:00

AS

64 komentarze

Fot. Getty Images

Były piłkarz Barcelony Rivaldo wypowiedział się na kilka tematów związanych z klubem.

Valverde, Liga Mistrzów, nowy trener: Jeśli Valverde nie uda się misja zwycięstwa w Lidze Mistrzów, to będzie moment na zmianę szkoleniowca. Koeman byłby świetną opcją.

- Barcelona nie może skarżyć się na kontuzje, ma wspaniały skład. Nowi piłkarze powinni zrobić krok naprzód. Nie można być zależnym od zawodników.

- Nowi piłkarze powinni zrobić krok naprzód i wziąć odpowiedzialność, żeby móc robić różnicę na boisku.

- Valverde nie musi podejmować ryzyka z kontuzjowanymi piłkarzami, którzy muszą odpocząć albo dojść do zdrowia. Musi wierzyć w pozostałych zawodników.

Griezmann i Messi: Grałem w piłkę i wiem, że gracze zawsze rozmawiają w szatni. To z czasem zwiększy ich wzajemne zaufanie.

- Jednym z głównych problemów Griezmanna jest fakt, że przeszedł do Barcelony z klubu, w którym to on był punktem odniesienia, był decydujący w kluczowych momentach, a teraz wydaje się dość nieśmiały, być może za bardzo szanuje Messiego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak zmarnowac najlepsze lata Messiego zatrudniajac takiego nieudacznika na lawke trenerska..i co najgorsze nie opamietac sie przez 2 lata. Brawo Bartomeu.

@hugz Właśnie mnie to rusza i boli najbardziej... Ostatnie lata gry najlepszego piłkarza globu a oni mają klapki na oczach i nie widzą co się dzieje, że to sam Messi ciągnie ten wózek! No dodatek rozważana jest kandydatura człowieka który nic wielkiego nie osiągnął, a z Evertonu wyleciał z hukiem albo człowieka z River Plate, z całym szacunkiem do niego ale większość usłyszała o nim kilka dni temu.

@hugz a mi się wydaję, że nie ugralibyśmy więcej z żadnym innym trenerem. Messi to Messi i jedno jego słowo i EV byłby poza Barcą, a jednak 3. sezon jest jej trenerem. Także coś tutaj musi być na rzeczy.
« Powrót do wszystkich komentarzy