De Jong, Arthur i Rakitić wrócili do treningów Barcelony po meczach reprezentacji

Dariusz Maruszczak

15 października 2019, 12:30

Sport, Mundo Deportivo

4 komentarze

Fot. Getty Images

Ernesto Valverde pracuje z coraz szerszą kadrą w ramach przygotowań do meczu z Eibarem. Na dzisiejszym treningu pojawiło się kilku piłkarzy, którzy wrócili już ze zgrupowań reprezentacji swoich krajów.

Z pierwszym zespołem ćwiczyli dziś pomocnicy Frenkie de Jong, Ivan Rakitić i Arthur. Co ciekawe, Chorwat po powrocie ze spotkań swojej drużyny narodowej musiał wczoraj na piechotę opuścić lotnisko w Barcelonie z powodu protestów mieszkańców Katalonii.

W porannej sesji treningowej uczestniczyli także piłkarze rezerw: Iñaki Peña, Riqui Puig i Carles Pérez. Ostatni z wymienionych wykonał jednak tylko część pracy z zespołem z uwagi na ostatnie problemy zdrowotne. Według Mundo Deportivo zawodnik powinien jednak być do dyspozycji Ernesto Valverde na mecz z Eibarem. W zajęciach wziął udział również Samuel Umtiti, który jest bliski uzyskania pozwolenia na grę.

Jutro w Ciutat Esportiva mają pojawić się kolejni reprezentanci swoich krajów. Marc-André ter Stegen dostał pozwolenie na powrót do klubu w środę, a do pracy mają też wrócić Antoine Griezmann i Clement Lenglet. Do czwartku w Barcelonie powinni się zameldować Sergio Busquets, Ansu Fati i Arturo Vidal.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trenować panowie bo ciężki mecz przed wami :P

Fajnie jakby Riqui zagrał chociaż 20 minut

Rakitic wczoraj miał trening, wracał z trampka do domu.