Trening regeneracyjny z myślą o wtorkowym meczu z Villarrealem

Łukasz Lewtak

22 września 2019, 15:00

FCBarcelona.cat

14 komentarzy

Po bolesnej porażce w Grenadzie piłkarze FC Barcelony wrócili w niedzielę do treningów w Ciutat Esportiva. Zawodnicy nie mają czasu na rozpamiętywanie sobotniej przegranej, ponieważ już we wtorek zmierzą się na Camp Nou z Villarrealem w szóstej kolejce LaLigi.

W niedzielę piłkarze Barçy trenowali na boisku im. Tito Vilanovy w Ciutat Esportiva. Zawodnicy, którzy wystąpili w wyjściowym składzie w spotkaniu z Granadą, odbyli lżejszy trening regeneracyjny. W zajęciach oprócz wszystkich dostępnych piłkarzy pierwszego zespołu wzięli udział również Sergi Puig, Guillem, Chumi, Riqui Puig i Carles Pérez z Barçy B oraz Ansu Fati z juvenilu A.

?s=20

W poniedziałek o 11:00 podopieczni Ernesto Valverde odbędą ostatni trening przed konfrontacją z Villarrealem, który w ostatnich dwóch meczach odniósł dwa zwycięstwa i nie stracił ani jednego gola. Pierwsze piętnaście minut zajęć będzie otwarte dla przedstawicieli mediów.

Po zakończeniu poniedziałkowego treningu szkoleniowiec FC Barcelony odpowie na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej.

Fot. Arnaugir / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech się chłopaki regenerują. Oby na miejscu Alby wyszedł któryś z wychowanków a nie Firpo. Wczoraj po prostu nie wiedział chyba dla kogo i z kim gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy