Ernesto Valverde po porażce z Granadą: Nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo, martwi mnie to

Łukasz Lewtak

21 września 2019, 23:44

Marca

176 komentarzy

Po wyjazdowej porażce z Granadą (0:2) Ernesto Valverde nie ukrywał, że Barcelona jest obecnie daleka od swojej najlepszej wersji.

Wydaje się, że gol na samym początku naznaczył przebieg całego meczu.

Jestem zmartwiony, ponieważ nie osiągamy dobrych wyników w meczach wyjazdowych. Kiedy to ma miejsce w czterech kolejnych spotkaniach poza Camp Nou, oznacza to, że nie jesteśmy w zbyt dobrej dyspozycji. Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie. Nie gramy dobrze na wyjeździe. Dominujemy, ale nie przekładamy tego na okazje bramkowe. Nie mieliśmy szans na ponowne zaczepienie się w tym meczu.

Wygląda na to, że jesteście bezsilni.

Brakuje trochę zdecydowania na ostatnich 30 metrach. Rywale próbowali na nas naciskać, dobrze wychodziliśmy spod pressingu, a później to była kwestia dobrego wykończenia akcji. Tutaj nie byliśmy skuteczni. Postaramy się poprawić.

Co cię najbardziej zdenerwowało ze wszystkiego, co zobaczyłeś?

Zawsze człowiek jest odpowiedzialny za to, co się dzieje. Aktorami są piłkarze, ale na końcu odpowiedzialny jest trener. Zawsze można wygrać lub przegrać, jednak kiedy się przegrywa, później trzeba zasłużyć na zwycięstwo. Dziś nie zasługiwaliśmy na wygraną.

Barcelona straciła najwięcej goli w całej lidze.

Oczywiście nie jest to dla nas dobra statystyka i to nie współgra z naszymi osiągnięciami z poprzednich sezonów. To wiąże się z tym, o czym już rozmawialiśmy. Nie jesteśmy w dobrej dyspozycji w meczach wyjazdowych.

Fot. Bogdan Zajac, football.ua / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Valverde ma jakiegoś haka na bartomeu, inaczej nie da się wytłumaczyć dlaczego ten koleś jeszcze pracuje... Dwie ligi mistrzów, finał pucharu króla, początek tego sezonu.. Już mniejsza o wyniki, ale w jakim stylu gramy od kad jest Valverde, bez zaangazowania, bez pressingu.. Zawodnicy stoją i się patrzą.. Musi wkoncu przyjść trener z jajami, który zatrzesie ta szatnia.. Myślę że Wenger byłby dobry, zawsze stawiał na utalentowanych młodych, których u nas nie brakuje, arsenal grał pod jego wodzą ofensywny i miły dla oka futbol, moim zdaniem nie było tam większych sukcesów bo nigdy nie było tam jakości piłkarzy.. U nas jakoś i potencjał jest chyba najlepszy na świecie.. Dlatego uważam że za wszelką cenę powinni ściągnąć takiego trenera.
Komentarz usunięty

@Raxon9 W okolicach 75 minuty Barça miała przebiegniete 93km. Gołym okiem widać że piłkarze są bardzo statyczni.

@Raxon9 albo mikel Arteta asystent Guardioli :)
« Powrót do wszystkich komentarzy