Pedri zwiedził dziś klubowe obiekty FC Barcelony w towarzystwie Érica Abidala

Dariusz Maruszczak

10 września 2019, 21:37

FCBarcelona.cat

3 komentarze

Jak poinformowała FC Barcelona, w klubie zjawił się dziś szczególny gość. Mowa o Pedrim, czyli utalentowanym 16-latku, którego Barça wykupiła z Las Palmas.

Przypomnijmy, że skrzydłowy kosztował Blaugranę 5 milionów euro + zmienne, które według prezesa klubu z Estadio de Gran Canaria Miguela Ángela Ramíreza mogą podnieść koszt operacji nawet do 25 milionów. W opinii mediów stanie się tak, jeżeli piłkarz będzie odnosił sukcesy w swojej karierze, więc Barcelona nie ryzykuje zbyt wiele w tej transakcji. Pedri ma trafić na Camp Nou 1 lipca 2020 roku, ponieważ obecny sezon spędzi jeszcze w barwach Las Palmas. Nie ma jednak pewności, czy 16-latek nie zostanie w klubie z Segunda División także na następny rok, jeżeli Katalończycy nie znajdą dla niego lepszego klubu do wypożyczenia.

Dziś Pedri zwiedził obiekty należące do FC Barcelony. Towarzyszyli mu dyrektor sportowy Éric Abidal i prawa ręka Francuza Ramon Planes, a z młodym zawodnikiem spotkał się też dyrektor futbolu młodzieżowego Patrick Kluivert. Pedri mógł zobaczyć różne miejsca w Ciutat Esportiva Joan Gamper, a także obiekty Les Corts i oczywiście Camp Nou. Wydarzenie pokazuje, jak wielkie nadzieje Barça wiąże z 16-latkiem.

Fot. Jordiferrer / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czemu mają szukać mu kolejnego wypożyczenia. Powinien uczyć się stylu Barcelony!!!

A gargamela mu pokazał?

I oby Pedri wygrał w życiu tyle co Pedro!
Tego sobie i Państwu życzę. Dobranoc