Delegacja Barcelony spotkała się z PSG w Paryżu, aby negocjować transfer Neymara

Dariusz Maruszczak

27 sierpnia 2019, 08:24

RAC1

623 komentarze

Wysłannicy Barcelony spotkali się dziś w Paryżu z przedstawicielami PSG w celu negocjowania transferu Neymara. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, w której będziemy podawać aktualne doniesienia w tej sprawie.

Kończymy naszą relację dotyczącą spotkania przedstawicieli Barcelony i PSG w Paryżu. Dziękujemy, że byliście z nami. Wkrótce na FCBarca.com ukaże się podsumowanie informacji przekazanych dziś przez media w sprawie transferu Neymara.

Francesc Aguilar: Pini Zahavi powiedział, że negocjacje dotyczą również zawodników Barcelony. Kwota 170 milionów euro wydaje się trudna do osiągnięcia.

Sport: André Cury zostaje w Paryżu, aby móc bezpośrednio kontaktować się z PSG.

Javier Bordas: "Jeszcze nie ma porozumienia. Negocjujemy dalej. Jesteśmy bliżej".

Delegacja wróciła już do Barcelony. Javier Bordas powiedział: "jesteśmy bliżej".

Guillem Balague: Barcelona będzie chciała dodać piłkarzy do oferty za Neymara. Obie strony podają, że spotkanie było pozytywne, ale wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. Sprawy posunęły się do przodu, jednak nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Francesc Aguilar: Teraz Katar musi zatwierdzić formułę sprzedaży Neymara za 170 milionów, płatne w dwóch ratach. Podobnie musi stać się w Barcelonie w przypadku Josepa Marii Bartomeu i reszty zarządu klubu. Wydaje się, że porozumienie jest bardzo bliskie.

Le Parisien: PSG zobowiązało się odpowiedzieć Barcelonie między dzisiejszą nocą a jutrem.

ESPN: Barcelona nie wyklucza niczego w sprawie Neymara do zamknięcia okienka transferowego 2 września. Brazylijczyk zrobił krok do przodu i jak nigdy wcześniej, naciskał, aby móc grać dla Blaugrany.

Gerard Romero: Nie doszło jeszcze do zawarcia porozumienia, ale PSG nie prosi już o 220 milionów euro, co miało miejsce wcześniej. Barcelona i otoczenie Neymara są pewni siebie, a negocjacje będą kontynuowane.

Mundo Deportivo: Barcelona nie doszła do porozumienia z PSG podczas dzisiejszego spotkania, na którym nie uczestniczył Nasser Al-Khelaifi. Odczucia przedstawicieli katalońskiego klubu są jednak pozytywne. Barça wierzy, że zdoła sfinalizować powrót Neymara przed końcem letniego okienka transferowego. Negocjacje będą dalej kontynuowane. Brazylijczyk naciska PSG, a jak poinformowano w programie El Chiringuto, ojciec piłkarza spotkał się z przedstawicielami Barcelony, a także polubił wpis Rivaldo na Instagramie, w którym były zawodnik nawoływał do powrotu Neymara na Camp Nou.

Według Marki Neymar przekazał w poniedziałek Leónardo, że chce odejść tylko do Barcelony. Brazylijczyk miał być świadomy, że Barça przygotowuje nową i ostateczną ofertę dla PSG i zamierzał w ten sposób wpłynąć na francuski klub oraz wyjaśnić, że nie chce przenieść się do Realu czy Juventusu.

Sport: Spotkanie PSG z Barceloną zakończyło się bez zawarcia porozumienia. Barça złożyła ofertę w wysokości 170 milionów euro, które byłby płatne w ratach. PSG żąda natomiast 100 milionów euro i Nélsona Semedo oraz Ousmane’a Dembélé. Katalończycy pozostają optymistycznie nastawieni, ponieważ widzieli, że Neymar jest całkowicie zaangażowany w operację. Brazylijczyk naciska na PSG, ponieważ chce odejść tylko do Blaugrany.

Mundo Deportivo informuje, że Josep Maria Bartomeu i Nasser Al-Khelaifi rozmawiali w weekend w sprawie Neymara. Prezydent FC Barcelony zadzwonił do prezesa PSG z zamiarem odblokowania negocjacji. Mimo tych rozmów Barça wciąż nie była zbyt optymistyczna w temacie transferu Brazylijczyka.

Francesc Aguilar: PSG nie chce od Barcelony piłkarzy, tylko gotówki, żeby móc pozwolić sobie na kupno Paulo Dybali.

Francesc Aguilar: Umowa między Barceloną ma opiewać na 160 milionów euro rozłożone w dwóch ratach. Brazylijczyk naciskał, żeby PSG wysłuchało wyłącznie oferty Blaugrany, ponieważ nie chce odchodzić do Realu ani zostać w PSG.

Le Parisien: Barcelona oferuje za Neymara 170 milionów euro płatne w dwóch ratach. Mowa o transferze definitywnym, a nie wypożyczeniu. Nic nie zostało jednak ustalone.

Helena Condis: Bliscy Ousmane’a Dembélé zaprzeczają, że skrzydłowy zostanie włączony w operację związaną z powrotem Neymara na Camp Nou. Zapewniają oni, że zamiarem Francuza jest pozostanie w Barcelonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zostawic dziada na nastepny sezon w psg co i tak jest pewne. Jak pokaze klase to.mozna wydawac majatek ale jak bedzie to.co teraz to za rok bedzie wart 50mln. Wtedy kupic i pokornie na ławeczke.

@Undertaker87 Nigdy w życiu nie osiągniesz 1% tego, co osiągnął Neymar, więc nie wypada abyś go nazywał "dziadem"
« Powrót do wszystkich komentarzy