Poranny przegląd prasy FCBarca.com

25 sierpnia 2019, 07:33

44 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Messi nie, Griezmann tak" - dolegliwości uniemożliwiły Leo debiut na Camp Nou. Francuz będzie musiał wziąć na siebie rolę lidera ataku. Plaga kontuzji zmusza do improwizacji w ofensywie, Valverde powołał 16-letniego Ansu Fatiego. Pesymizm w kwestii transferu Neymara z powodu blokady PSG. Dembélé ostatnią kartą przetargową. Kara "starej gwardii" Realu. Brakowało im bramek, a Sergi Guardiola w 88. minucie odpowiedział na gola Benzemy. João Felix atrakcją w meczu przeciwko zawsze groźnemu Leganés. Superman López pierwszym liderem Vuelty po drużynowej jeździe na czas. Márquez rządzi na Silverstone, zdobywając ósme pole position.

"Wygrać bez Messiego" - Leo, Suárez i Dembélé nie zagrają z Betisem w pierwszym meczu Barcelony na Camp Nou w tym sezonie ligowym. Griezmann będzie odpowiedzialny za atak w zespole, który chce zapomnieć o porażce na San Mamés. Real naciska na transfer Neymara, przyspiesza negocjacje z PSG. Los Blancos ponownie stracili punkty na Bernabéu. Piłkarki Barcelony z Pucharem Katalonii. Astana robi różnicę we Vuelcie.

"Dbaj o siebie" - Messi nie został powołany, więc Griezmann będzie jedynym napastnikiem pierwszego zespołu w pierwszym ligowym meczu na Camp Nou. Im dalej, tym lepiej - Espanyol gra z Alavés. Piłkarki Barcelony pokonały Espanyol 4:0 i zdobyły Puchar Katalonii. Real zremisował z Realem Valladolid na Bernabéu. Belgia ponownie pokonała Hiszpanię, tym razem w finale ME w hokeju na trawie. W zespole wicemistrzów było 11 Katalończyków. Pole position obu braci Márquez. Astana wygrała jazdę drużynową na czas w pierwszy etapie Vuelty. Paula Badosa rozpocznie US Open meczem z Bertens.

"Ależ przydałby im się Neymar" - Real miał okazje, ale też problemy ze strzelaniem bramek. Guardiola wyrównał stan meczu po golu Benzemy. Bale i James zagrali od pierwszej minuty. Zidane o wyrównującym trafieniu: "powinniśmy byli wybić piłkę". Víctoria Pavon: "to najlepszy zespół w naszej historii". Atlético chce awansować na pozycję lidera, ale do tej pory umiało tylko remisować na Butarque. Leo Messi nie zagra z Betisem, Borja również bez powołania. 500. mecz Gerarda Piqué. Superman López pierwszym liderem Vuelty. Belgia nie dała Hiszpanii szans na złoto na ME w hokeju na trawie. 60. pole position w karierze Marca Márqueza.

"Powrót do przeszłości" - Real z upływem czasu grał coraz gorzej i pozwolił Realowi Valladolid wyrównać w 88. minucie. Zidane: "po strzeleniu gola trzeba wybijać piłkę". João Felix na przeklętym stadionie, Atlético chce po raz pierwszy wygrać na Butarque. Barça w rękach Griezmanna, Messi nie zagra. López pierwszym liderem Vuelty, Roglic upadł. Pole position i rekord Marca Márqueza.

Kontuzja Messiego nie jest tragedia, w końcu Dembele pokaże co potrafi na swoim skrzydle, to będzie jego sezon, ta współpraca z Semedo....a nie czekaj :/