Kadra Barcelony na mecz z Betisem

Łukasz Lewtak

24 sierpnia 2019, 20:54

FCBarcelona.cat

60 komentarzy

Piłkarze FC Barcelony odbyli w sobotni wieczór ostatni trening przed niedzielnym meczem z Betisem na Camp Nou w drugiej kolejce LaLigi. Po zakończeniu zajęć Ernesto Valverde podał listę piłkarzy powołanych na spotkanie z Verdiblancos.

W sobotnim treningu razem z kolegami nie uczestniczył Leo Messi. Argentyńczyk nie znalazł się na liście powołanych. W kadrze są za to Ansu Fati i Carles Pérez, którzy razem z Ablem Ruizem trenowali w sobotę pod okiem Ernesto Valverde.

Poniżej przedstawiamy listę piłkarzy FC Barcelony powołanych na mecz z Betisem.

Bramkarze: ter Stegen, Iñaki Peña.

Obrońcy: Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Umtit, Junior Firpo.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Arthur, Rafinha, Sergi Roberto, de Jong, Vidal.

Napastnicy: Griezmann, Carles Pérez, Ansu Fati.

Kontuzjowani: Leo Messi, Luis Suárez, Dembélé, Neto.

Poza kadrą decyzją trenera: Todibo, Wagué, Aleñá.

?s=20

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli jednak Messi wciąż kontuzjowany

Gdzie Alena... Następny wychowanek na stratę..

Todibo nie powołany ? Jeżeli chłopak chce się rozwijać to niech ucieka bo siwy Gargamel zniszczy mu karierę .

Atak ma postrach całej Europy. Dobrze ze real zremisował bo tak jak pisałem tydzień temu po dwóch kolejkach byłaby już strata 6 pkt
Komentarz usunięty przez użytkownika

Ter Stegen
Semedo Pique Umtit Jordi Alba
Rakitic Busquets De Jong
Fati Grizmann Perez

Już się nie mogę doczekać żeby po raz kolejny zobaczyć jak bez Messiego Valverde zarzyna styl i wszystko czym Barcelona rozkochiwała. Dajmy do środka Rakitica, Roberto i Busquetsa potem dziwmy się potem że mamy problem żeby stworzyć sytuację bramkową.

Rafinha strzeli brame a potem go sprzedadzą lub wypożyczą ,(sorry taki mamy zarząd )

Ter Stegen
Roberto Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets De Jong
Rafinha Griezmann Carles Perez

Samodestrukcja .....

No to jazda po 1 punkt!;p

Ter Stegen
Roberto Pique Umtiti Lenglet Alba
Rakitic Busquets De Jong
Rafinha Griezmann

Nie chce udawać eksperta ale mam nadzieję że Valverde nie zepsuje talentu ansu fatiego... On ma zaledwie 16lat(w tym roku skończy 16)Ale czm nie ma aleny... Nie zagrał dobrego spotkania przeciwko Bilbao ale nawet de jong się nie popisał... A alena w turnieju przedsezonowym dobrze is się zaprezentował.

Co z Alenia? I skoro jest Ansu Faro, a nie ma Abela Ruiza to chyba go wypożycza

Mam nadzieje ze ten Fati wejdzie i pokaze na co go stać

Ruiz poza, Fati w skladzie? Hmmm.. Ruiz bedzie sie pewnie ewakuowal. Jakos Fati mnie nie przekonuje... Ruiz w poprzednim sezonie wszedl na koncowke i bardzo pozytywnie zaskoczyl. W mlodziezowce rowniez sobie swietnie radzi, ale powiedzieli, ze Fati to talent i basta!...

Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem

Wyborny atak. Takiego się spodziewałem, bardzo mi się podoba. :p

I dlatego przy takich okolicznościach przydałby się Neymar żeby pociągnąć ten wózek.. Jutro remis to będzie dobry wynik..

Ansu Fati!!!

mój wymarzony skład: ter Stegen; Junior, Umtiti, Piqué, Semedo; Sergio, Arthur, de Jong; Ansu Fati, Griezmann, Rafinha :D

coś skrócili szpital kontuzjowanych xd Neto,Dembele i gdzie Ale
nia xd

Ernesto zrobi to tak:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busquets-Rakitic
Rafinha-Griezmann-Carles Perez

MAtS-Semedo, Pique, Umtiti, Alba- Busqu, Rakitic, Vidal, Roberto- Rafinha, Griezmann

Umtit. Jakiś nowy?

Wielki wyczyn Andu Fatiego, kiedy by się nie pokazać jak nie przy kontuzji rywala? Oby go nie spalili bo 100tys publiczność potrafila zgasic nie jedna gwiazdę

Szkoda mi trochę Wague, wygląda na to, że tak czy siak będzie dopiero trzecim wyborem na prawą obronę.