Frenkie de Jong i Jean-Clair Todibo trenowali dziś indywidualnie [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

13 sierpnia 2019, 12:25

Mundo Deportivo, Sport

9 komentarzy

Piłkarze Barcelony wrócili dziś do treningów po powrocie ze Stanów Zjednoczonych i tym samym rozpoczęli przygotowania do inauguracji LaLigi. W pierwszym meczu sezonu Barça zmierzy się z Athletikiem w piątek o 21:00.

Zawodnicy ćwiczyli na boisku imienia Tito Vilanovy w Ciutat Esportiva, a z drużyną nie pracowali Frenkie de Jong i Jean-Clair Todibo. Obaj odbyli dziś trening indywidualny. Sport uważa, że jest to jedynie środek zapobiegawczy po powrocie z tournée z pewnymi dolegliwościami. Z kolei Leo Messi pracował nad powrotem do zdrowia po urazie mięśnia płaszczkowatego. Argentyńczyk nie zagra w meczu z Athletikiem, ale planuje wrócić na boisko w spotkaniu z Realem Betis.

W zajęciach z pierwszym zespołem uczestniczyło także czterech piłkarzy Barcelony B: Iñaki Peña, który w najbliższych tygodniach będzie zmiennikiem Marca-André ter Stegena, a także Riqui Puig, Abel Ruiz i Carles Pérez.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeżeli Ivan odejdzie jako część wymiany za Neymara to może zwolni się miejsce także dla Puiga, a wtedy tych dwóch młodych geniuszy może robić sajgon w środku pola

Kolejny dowód, że Frenkie to profesjonalista w każdym calu. To samo Todibo, który świetnie grał w presezonie.