Oficjalnie: Neto z kontuzją ręki, nie zagra przez ok. pięć tygodni [Aktualizacja]

Ela Rudnicka

11 sierpnia 2019, 20:54

Mundo Deportivo, FCBarcelona.es

45 komentarzy

Neto doznał kontuzji ręki podczas treningu przed drugim meczem z Napoli. Jak podaje Mundo Deportivo, Brazylijczyk nie będzie mógł grać przez ok. pięć tygodni.

Bramkarz po przybyciu do Barcelony udał się na badania. Lekarze klubowi przeanalizują dokładnie wyniki, po czym klub wyda oficjalny komunikat w sprawie.

Przypomnijmy, że piłkarz rozegrał pełne 90 minut w pierwszym meczu z Napoli, a w drugim meczu był bramkarzem rezerwowym. We wcześniejszych meczach występował na zmianę z ter Stegenem. W starciach rozgrywanych w ramach japońskiego tournée na boisko wchodził w drugiej połowie, a w meczu o Puchar Gampera wystąpił w pierwszej jedenastce.

Aktualizacja

Oficjalna strona internetowa FC Barcelony informuje, że u bramkarza doszło do złamania kości łódeczkowatej lewego nadgarstka. Jutro podane zostaną informacje nt. planowanego leczenia. Wiadomo również będzie, ile czasu w przybliżeniu potrwa powrót do zdrowia Neto. 

Neto
Neto
  • Typ kontuzji: Złamanie kości łódeczkowatej lewego nadgarstka
  • Data odniesienia kontuzji: 11.08.2019
  • Przewidywany czas powrotu: za 6-8 tygodni

Kontuzja

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

niedawno miałem złamaną te kość w prawej ręce,słabo sie ona zrasta bo jest nieukrwiona,ja miałem gips przez 6 tyg,a są przypadki ze noszą niektórzy po 2 miesiące a i tak sie nie zrasta,wtedy śrube wstawiają

Szkoda wspaniale się pokazal.

foto perfidne

Mógł nawet na 6 miesięcy mieć kontuzję i tak w sezonie sobie mało pogra.

Fatalną wiadomością byłoby pęknięcie kości pośladkowej, gdyż tylko ta część ciała bedzie mu potrzebna przez najblizsze 3-4 miesiące

Już przysypiając, przeczytałem "Neto z kontuzją ręki, nie zagra przez rok" xd

Następny kretyński transfer. Gość za dobry na rezerwowego i za słaby żeby móc walczyć o 1 skład. Wydali miliony zamiast poszukać taniego, doświadczonego bramkarza na wypadek kontuzji ter stegena. Jaki to miało sens?

Ter Stegen z Arthurem cisnący niezłą polewkę a obok zamyślony Neto - idealnie dobrane foto.

zdjęcie dowalone nie powiem

Ominą go tylko trzy mecze ligowe, w których i tak by nie grał. Potem jest przerwa na reprezentacje więc nie ma powodów do paniki.

I się zaczyna...

Niech wraca do zdrowia i może lepiej, że teraz niż w środku sezonu.