Agent Coutinho: André Cury naciska na to, aby Philippe został włączony w transfer Neymara

Łukasz Lewtak

13 lipca 2019, 19:22

RMC/Mundo Deportivo

76 komentarzy

Jeden z agentów Philippe Coutinho Kia Joorabchian w rozmowie na antenie RMC Sport skrytykował postawę Barcelony, która wysyła brazylijskiemu zawodnikowi sprzeczne sygnały.

- Pep Segura, menedżer generalny Barçy, powiedział mi, że Coutinho nie jest na sprzedaż. Prezydent Bartomeu powtórzył to w poprzednim tygodniu w Barcelonie. W związku z tym postanowiliśmy nie patrzeć na oferty na rynku. Nie oferowaliśmy Coutinho innym klubom z szacunku dla decyzji Barcelony, która chciała go zachować. Jednak jak się okazuje, André Cury, reprezentant Barçy w Ameryce Południowej, przedstawia zupełnie inne zdanie. Naciska na to, aby Coutinho został włączony w operację sprowadzenia Neymara z PSG.

- Coutinho nie ma żadnej oferty z innego klubu, ponieważ szanujemy decyzję Barcelony, ale klub nie dotrzymuje danego słowa. W tym okresie się nie odezwali, lecz to nie pozwala Barcelonie na mówienie kłamstw na temat zawodnika. Powinni mówić prawdę! Jeśli chcą, żeby Coutinho odszedł, muszą to powiedzieć. Wtedy razem z piłkarzem zdecydujemy, co jest najlepsze dla jego przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

tego konfliktu akurat nam nie potrzeba, bez wzgledu na przyszlosc Cou
« Powrót do wszystkich komentarzy