Xavi: Jeśli Barcelona nie zacznie znów dominować w meczach, wygranie Ligi Mistrzów będzie niemożliwe

Grzegorz Zioło

17 maja 2019, 21:00

Marca

94 komentarze

Xavi Hernández udzielił wywiadu TV3 i wypowiedział się na temat swojej ewentualnej przyszłości na ławce trenerskiej Barçy, odpadnięcia Blaugrany z Ligi Mistrzów oraz swojej kariery piłkarskiej, która właśnie dobiega końca.

Trenowanie Barcelony: Nie widzę się jeszcze w tej roli. Nie mogę rozpocząć swojej kariery trenerskiej od prowadzenia pierwszej drużyny Barçy, to normalne. Muszę być skromny i świadomy, że czekają mnie etapy, przez które muszę przejść. Powinienem również spróbować swoich sił jako trener. To nowy etap, rozpoczynam od zera i objęcie Barcelony lub jakiejkolwiek innej drużyny Primera División byłoby obecnie zbyt wczesnym krokiem. Barça to najwyższa półka. Oczywiście taki jest mój cel, ale muszę być bardzo dobrze przygotowany. Na razie ten moment jeszcze nie nadszedł.

Odpadnięcie Barcelony z Ligi Mistrzów: Uważam, że Barcelona musi zacząć znów dominować w meczach. W przeciwnym razie wygranie Ligi Mistrzów będzie niemożliwe. Tak podpowiada nam historia. Barcelona wygrywała Ligę Mistrzów wtedy, kiedy zdobywała mistrzostwo i była bardzo dominującą stroną w grze. Myślę, że w tym momencie nam tego brakuje.

Kariera piłkarska: Wszystko było jak z bajki pod względem piłkarskim i osobistym. Wszystkie tytuły, przeżycia, radość z gry, poczucie ważnej roli w Barcelonie i w reprezentacji...

Fot. Doha Stadium Plus Qatar / CC BY 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

1. Dominacja
2. Valverde
Wybierz jedno

@mateusz1989VeB: Valverdeout. :D
« Powrót do wszystkich komentarzy