Löw: Ter Stegen to światowa czołówka, ale naszym podstawowym bramkarzem pozostaje Neuer

Łukasz Lewtak

16 marca 2019, 15:00

Marca/Twitter

98 komentarzy

Marc-André ter Stegen znalazł się w kadrze Niemiec na mecze z Serbią i Holandią. Na konferencji prasowej Joachim Löw zaznaczył jednak, że dla niego podstawowym bramkarzem pozostaje Manuel Neuer.

- Absolutnie nie zmieniłem swojej opinii. Neuer pozostaje podstawowym bramkarzem. Mówiłem to w listopadzie, a teraz to powtórzę. Neuer jest numerem 1 i naszym kapitanem - podkreślił selekcjoner reprezentacji Niemiec, nie pozostawiając złudzeń ter Stegenowi.

- W tym roku będziemy rozgrywać mecze w eliminacjach do mistrzostw Europy oraz spotkania towarzyskie. Ter Stegen występuje we wspaniałym klubie, jest czołowym bramkarzem świata i dam mu szanse na grę. Zobaczymy, co się wydarzy. Oczywiście będzie rywalizacja na wszystkich pozycjach, ale muszę powiedzieć, że naszym podstawowym bramkarzem pozostaje Neuer - dodał Joachim Löw.

W środę Niemcy zagrają towarzysko z Serbią, a w niedzielę zmierzą się z Holandią w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jestem ciekaw jakiego haka ma na ciebie Neuer bo teraz Ter Stegen go zjada na śniadanie panie palec grzebalec;)

@Boniek10: Im mniej będą grali w reprezentacjach pseudonarodowych, tym lepiej. Popatrz na Messiego nie gra w reprezentacji i jest królem strzelców złotego buta i LM, a sytuacja drużynowa bardzo dobra.
« Powrót do wszystkich komentarzy