• 58' Lucas Tousart
  • środa, 13 marca 21:00
  • Camp Nou
  • Polsat Sport Premium 2

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Olympique'iem Lyon zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Dominacja przez prawie cały mecz

Zwycięstwo 5:1 doskonale oddaje przewagę Barcelony w meczu z Lyonem. Przez zdecydowaną większość spotkania piłkarze Blaugrany nie pozwalali rywalom na rozwinięcie skrzydeł i kontrolowali przebieg rywalizacji. Lyon zdołał zerwać się na 20 minut po dość szczęśliwym zdobyciu gola, ale to było za mało na osiągnięcie korzystnego rezultatu.

Najgorsze: Skuteczność w pierwszej połowie

Po takim spotkaniu jak dziś trudno znaleźć jakikolwiek mankament. Niemniej jednak Barcelona mogła uniknąć nerwówki po stracie gola, gdyby w pierwszej połowie wykorzystała jedną czy dwie klarowne sytuacje i zamknęła rywalizację, podwyższając wynik na 3:0.

Coutinho dobry występ i w końcu gol widać było chęć do gry z jego strony.