Nélson Semedo: Coutinho przechodzi przez okres, który przytrafia się wszystkim

Julia Cicha

9 marca 2019, 21:42

Marca

44 komentarze

Nélson Semedo zapewnił, że Barcelona była dziś w pełni skoncentrowana na meczu z Rayo. Po odniesieniu zwycięstwa zespół może już skupić się na spotkaniu z Lyonem w Lidze Mistrzów.

Lyon: Dziś myśleliśmy tylko o Rayo. Wygraliśmy i wciąż jesteśmy na czele tabeli z taką samą przewagą. Teraz skupimy się na Lyonie, chcemy awansować.

Rola w drużynie: Przyszedłem tu, by pomagać, jak tylko umiem. Najważniejszy jest zespół. Gramy na trzech frontach i będziemy walczyć o wszystkie trofea.

Philippe Coutinho: Staramy się mu pomóc, przechodzi przez okres, który przytrafia się wszystkim. Wciąż pracuje na każdym treningu. Daje z siebie wszystko, a my mu pomożemy.

Gerard Piqué: To jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Mam szczęście, że gram u jego boku i uczę się od niego na treningach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Hahaha, śmieszą mnie tacy ludzie co piszą, żeby sprzedać Cou. Tak samo wszyscy pisali, żeby sprzedać Dembele a teraz piszą jak dobrze gra i dobrze, że go nie sprzedali. Zastanówcie co piszecie i jakim piłkarzem jest Phil, żeby taki hejt na niego był. On jeszcze pokaże na co go stać.

@Julencja: Wuja pokaże. Jest słaby i przereklamowany. Na dodatek bez krzty charyzmy. Sprzedamy z niezłymi plecami. Tyle z tego najbardziej przeplaconego w historii transferu będzie. Pocieszające jest jedno. Stać nas. Ale i tak boli.

@ryba84: Kolejny znawca piłki nożnej.

@ryba84: Widzę jedno wyjście - rozpędź się i walnij łbem z całej siły o ścianę. Coutinho jest piłkarzem topowym. Wystarczy spojrzeć jakie miał wejście w zeszłym sezonie do zespołu, w dodatku w połowie rozgrywek i bez okresu przygotowawczego. Jest teraz w dołku i ma słabszy okres, ale jestem pewien, że niedługo to zażegna i znów będzie czarował.

@Konias4318: Nie łbem a głową. Kultury Chamie.
Dobry piłkarz nie potrzebuje roku na złapanie formy. To przereklamowana panna i nic więcej.

@ryba84: Głowę mają normalni ludzie rozumiejący, że nie każdy piłkarz cały sezon prezentuje równą formę a łby takie elementy jak Ty. Przypomnij sobie jak grał Hazard w sezonie 15/16 kiedy Leicester zdobywało mistrzostwo. W 31 meczach w lidze strzelił 4 bramki i miał 4 asysty. Cierpliwości, Coutinho na pewno się obudzi.

@Konias4318: Ty poważnie porównujesz Hazarda do Coutinhio? Dobra Łbie. Żyj sobie dalej w swojej alternatywnej rzeczywistości.

@ryba84: Wyrazy współczucia.

@ryba84: Tak, na poważnie. I nie rozumiem dlaczego by nie. Poza tym to miało Ci pokazać że bywa i tak że najlepsi piłkarze się zacinają i grają piach nawet cały sezon tak jak w przypadku Belga. Ale jak widać jesteś zbyt tępy i na tym kończę temat.

@ryba84: Pewnie jak rok temu idealnie wgryzł się w skład i strzelał bramki zza pola karnego to piszczałeś jak dziewczynka, że transfer idealny. Oceń ten transfer jak Coutinho zakończy karierę w Barcelonie, nie wtedy kiedy jest w najgorszym dołku.

@YeastMoss: Od samego początku byłem przeciwny żeby ta dziewczynka do nas trafiła. Mam nadzieję że jego kariera będzie wyjątkowo krótka bo Barcelona nie potrzebuje piłkarzy bez charakteru. Sprzedać, zapomnieć.

@ryba84: Nooo, za to Iniesta miał charakter walczaka i zabijaki. Nie każdy piłkarz musi mieć charyzme i cechy charakteru jak Puyol. Z reszta Ty na pewno pokazujesz klasę, nazywając kolesia, który ciężko pracował całe życie żeby grać w Barcelonie dziewczynką. Mam nadzieję że 84 to nie rok Twoich narodzin i nie masz dzieci, bo szkoda żeby wlewać takie szambo w głowy młodej osoby.

@Julencja: Przecież żadnym argumentem nic nie wytłumaczysz znawcą piłki nożnej.
Chlopie, Oni futbol mogli by na uczelniach wykładać a tu takie głupoty im piszesz :p
Ręce opadają ale co zrobisz...
konto usunięte

@Konias4318: Niedlugo? Masz na mysli za dwa lata? Tak na serio, chlopak widocznie pcha sie na srodek i probuje tam, ale ten jego blok psychiczny chamuje rozegranie i strzal z tego pola. Co uzgodnil z Erneste nie wiemy ale widac ze trener pozwolil mu wejscia w srodek. Probuje, ale obecnie jest tak mentalnie przygnebiony ze nie wykorzystuje tego talentu. A szkoda bo moglby rozgrywac, strzelac itd szkoda

@patryk: Według mnie problem leży w psychice i tam ma swoje podłoże. W tym sezonie już nie spodziewałbym się fajerwerków ze strony Brazylijczyka. Mam nadzieję, że w wakacje rozwiąże wszystkie swoje problemy i zacznie grać tak jak potrafi naprawdę.
konto usunięte

@Konias4318: Wakacje moga rozluznic go, ale jak tylko nowy sezon zacznie sie z tym samym trenerem i ta sama taktyka, koles wpadnie w to samo bloto... dla niego potrzeba rozwiazan taktycznych a nie mentalnych, te wroca naturalnie jak tylko poczuje sie wartosciowy na boisku. Bo w tym jest jego problem, czuje sie niedowartosciowany, jakby zespol nie wykorzystywal go jak powinien. U EV bedzie to samo za rok, musialby byc inny trener z innymi rozwiazaniami. Choc nalezy EV przyznac ze koles sie stara i stawia na inne systemy niz 443, jak 4231... tyle ze to Messi jest w srodkowej, wolnej pozycji a nie Cou. I tu jest problem, Cou musialby grac za napastnikiem... kiedys z Deco bylo to prostrze bo Messi byl napadziorem, a dopiero potem zaczal wiecej rozgrywac...
« Powrót do wszystkich komentarzy