Ernesto Valverde: Prowadzenie tego zespołu i piłkarzy jest pasjonującym wyzwaniem

Julia Cicha

15 lutego 2019, 15:35

Marca

22 komentarze

Ernesto Valverde przedłużył dziś umowę z Barceloną. Trener pozostanie związany z klubem przez kolejny rok z opcją przedłużenia kontraktu o jeden sezon.

− Prowadzenie tej drużyny i piłkarzy to pasjonujące wyzwanie. Dobrze mi się tu pracuje, klub mnie wspiera, czuję się swobodnie wśród zawodników. Wiemy, jak dużym klubem jest Barcelona. Wszystko to jest zachętą do pozostania tutaj – powiedział szkoleniowiec.

− Jestem wdzięczny za docenienie tego, co robię. Klub dał mi możliwość kontynuowania pracy i bardzo cieszę się z tej sytuacji. Mamy wiele meczów do wygrania i wiele tytułów do zdobycia – dodał Valverde.

Przy podpisaniu umowy obecny był wiceprezydent Jordi Mestre, który również udzielił krótkiej wypowiedzi. − Wierzymy, że Valverde wiele nam daje ze względu na zdobyte tytuły oraz na to, co, mamy nadzieję, osiągnie w przyszłości. Wierzymy, że to potrzebny krok, który daje nam stabilność oraz przyszłość, której oczekujemy.

Z kolei prezydent Bartomeu zamieścił wpis w mediach społecznościowych: „Przedłużenie kontraktu z Valverde gwarantuje nam pozostanie w klubie trenera i osoby, która świetnie pokazuje wartości FC Barcelony i naszą wizję piłki nożnej. Mamy wspólny, zwycięski projekt Barçy”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wszyscy bedziemy cie nosic na rekach jak zadzwigniesz puchar Ligi mistrzow w maju!

@wojpie6377: Szczególnie że finał jest w czerwcu xd
Ale popieram.
« Powrót do wszystkich komentarzy