Malcom: Chcę napisać historię w Barcelonie i dlatego pracuję

Łukasz Lewtak

7 listopada 2018, 07:14

Marca/Mundo Deportivo

81 komentarzy

W meczu z Interem na Giuseppe Meazza Malcom pojawił się na murawie w 81. minucie, a po chwili strzelił gola. Po zakończeniu spotkania Brazylijczyk udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

- To był mój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów. Strzeliłem gola i to coś niezapomnianego. Teraz chcę to wykorzystać i świętować z rodziną.

- Potrzebuję o wiele więcej. Będę tego szukał, aby otrzymywać więcej minut. Chcę grać częściej. Trenuję, żeby pokazać, że mogę być w tej grupie. Mój sen w Barcelonie dopiero się zaczyna. Chcę napisać tu historię i dlatego pracuję. Szukam wielkich rzeczy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Byłem na meczu. Siedziałem blisko ławki Barcelony.
Po golu Malcolma, Valverde odwrócił się w stronę ławki i krzyknął: "Kto to jest? Czemu wcześniej nikt mi nie powiedział że mamy takiego zawodnika?".
Kiedy Malcolm wracał na swoją połowę, Valverde poprosił go żeby odwrócił się plecami w jego stronę i w swoim notesiku, starannie dużymi literami przepisał "Malcolm" stawiając obok dużego plusa.
Jest szansa że będzie grał. Chyba że Valverde zgubi notes bo widziałem jak po meczu szukał czegoś w okolicach ławki i nie wiem czy to był notes czy książki Talagi z którymi się nie rozstaje.
;)

@adukla: Jak zanotowal nazwisko Malcolm, to moze miec klopot z jego odszukaniem ;)

@adukla: Jakie książki Talagi?

@adukla: Kokaina czy mefendron?
konto usunięte

@adukla: Zawsze szukał Malcolma, nie miał go na liście w swoim kapowniku, więc nie miał jak zabierać na mecze. Błąd naprawił dopiero "the one and only" Jacek Gmoch, wysyłając mu swój bank informacji.

@adukla: xD swietny komentarz, może nawet i życiowy

@adukla: Nie doceniasz Val..dusia, on nie notował nic w notesiku, bo Ernesto to światowy człowiek i z pewnością jest na bieżąco z najnowszymi technologiami. A zatem chciał zanotować Malcolma w swoim najnowszym Hjułałeju ,a notesik przeglądał bo szukał hasła do komórki ;).

@adukla: To ten Valverde nie potrafi nawet przepisać poprawnie nazwiska ... ???? btw Malcom nie Malcolm ????
Komentarz usunięty przez użytkownika

@adukla: a kierowca klubowego autobusu wstał i zaczął klaskać ;)

@adukla: W Barcelonie nie gra żaden Malcolm :)
konto usunięte

@adukla: Przestan pisac glupoty. trener powoluje kilku zawodnikow na zmiane i nagle njoe wie ze to Malcom? Poza tym jego nazwisko to Malcom a nie Malcolm. Doucz sie zanim napiszesz takie bzdury.

@patryk: Bez spiny kolego :)
« Powrót do wszystkich komentarzy