Mauro Icardi: Brak Messiego to wielka strata dla Barcelony, zagramy jak równy z równym

Radek Koc

23 października 2018, 11:09

Sport

17 komentarzy

Mauro Icardi był bohaterem niedzielnych derbów Mediolanu. W ostatniej minucie meczu strzelił gola na 1:0 i zapewnił swojej drużynie bardzo cenne zwycięstwo. Tuż po spotkaniu rozmawiał z dziennikarzami katalońskiego Sportu i odniósł się do zbliżających się pojedynków z Barceloną w Lidze Mistrzów.

- Spisywaliśmy się wspaniale we wrześniu przed przerwą na mecze reprezentacyjne. Chcieliśmy dalej grać w ten sposób. Dlatego też wygraliśmy tak wiele spotkań. Przyjeżdżamy do Barcelony z taką zwycięską mentalnością i dla nas jest to ogromnie ważne - zaznaczył kapitan mediolańskiego zespołu. 

Icardi został zapytany o nieobecność swojego rodaka Leo Messiego, który najprawdopodobniej nie weźmie udziału w żadnym spotkaniu z Interem. - Szkoda, że nie będzie Messiego. Wspaniale jest grać przeciwko tak wspaniałym piłkarzom jak on. Messi jest najlepszy na świecie. Z drugiej strony to wielki cios dla Barcelony i będziemy mogli to wykorzystać. Zagramy z nimi jak równy z równym. Możemy stawić im czoła, ponieważ dysponujemy potrzebnymi atrybutami - dodał.

Icardi odniósł się także do plotek transferowych dotyczących jego osoby. Po usłyszeniu pytania o możliwe przejście do jednego z klubów Primera División uśmiechnął się. - Dużo mówiło się o moim transferze. Ja jednak jestem zadowolony z pobytu w Interze. Kiedy docierają oferty, zawsze je analizujemy. W każdym razie jestem bardzo szczęśliwy z pozostania w tym klubie - zakończył napastnik. 

Fc-zenit.ru/CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Strasznie niemilo z jego strony jezeli porownuje barce bez messiego do interu

Świetny napastnik. Brakowało go na mundialu. Mimo że Messi go nie lubi z przyczyn obyczajowych to Icardi nie bierze tego do siebie i w pełni docenia klasę swojego rodaka nazywajac go najlepszym napastnikiem świata. Może czas podać sobie ręce na zgodę Panowie?