Włoskie media: Przedstawiciel Aleixa Vidala poleciał do Mediolanu

Julia Cicha

19 czerwca 2018, 20:38

Sport

12 komentarzy

Calciomercato informuje, że przedstawiciel Aleixa Vidala poleciał dziś do Mediolanu, by zająć się negocjowaniem transferu zawodnika do miejscowego Interu. Włoskie media dodają, że nie doszło jeszcze do żadnego spotkania, ale jest ono kwestią czasu.

Nazwisko Vidala było jednym z najczęściej powtarzanych we włoskich gazetach w ostatnich tygodniach. Wydaje się, że Inter jest zainteresowany sprowadzeniem Katalończyka, ale negocjacje z Barceloną przebiegają bardzo wolno, ponieważ Barça boi się problemów, które miała już w przypadku Rafinhi.

Aleix przeszedł do Barcelony w 2015 roku, ale nie zadebiutował w zespole aż do 6 stycznia 2016 roku z powodu sankcji FIFA. 28-latek zagrał do tej pory w 24 meczach, w tym w 11 od pierwszej minuty. Wydaje się więc, że zawodnik ma spore szanse na odejście z klubu, a jedną z jego najlepszych opcji jest właśnie Inter Mediolan. Już rok temu doszło do pewnych negocjacji między obiema stronami.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

10-12 mln to kwota jaką powinna Barca za niego wołać, z tym że od Interu 20 mln

Nie ma co negocjować z tymi oszustami z Mediolanu

Na skrzydle (jak na standardy Barcelony) jest słaby, na obronie jest tragiczny więc mam nadzieję, że uda się go gdzieś upchnąć za rozsądną cenę

12 mln i ani eurocenta mniej. I żadne wypożyczenie z opcją wykupu..

Chciałbym żebym został i dostał szanse na skrzydle, zasługuje na to i wykorzysta gdy dostanie zaufanie

Kolejny kupiony na nieswoją pozycję i teraz musi odejść. Miał dobry okres w Barcelonie ale przyszła kontuzja i wszystko się zmieniło.

Z Interem nie powinni wchodzić w żadne interesy a jak już, to zawołać dosyć pokaźną sumę...

15-18 mln i niech się buja.

Stawiam 5 mln + zmienne

Oby nie było to kolejne wypożyczenie