Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Granell: Barcelona nie spodziewała się tak szybko straconego gola

 24 lutego 2018, 23:37

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo

 11 komentarzy

Mimo wysokiej porażki na Camp Nou kapitan Girony Alex Granell jest dumny z postawy zespołu w dzisiejszym meczu z Barceloną.

– Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze, ale zaryzykowaliśmy i być może byliśmy zbyt ambitni. Barcelona to świetna drużyna pełna utalentowanych zawodników. Postawiliśmy na styl gry, który prezentujemy zawsze, ale przeciwko takim piłkarzom było to trudnym zadaniem – przyznał Granell po zakończeniu spotkania.

Zawodnik Girony skomplementował również Leo Messiego. – Kiedy ktoś zbliża się do niego, on pokazuje niesamowitą szybkość w dryblingu. Postanowiliśmy pilnować go inaczej niż w pierwszym spotkaniu, kiedy miał krycie indywidualne, i to było decydujące.

Goście szybko wyszli na prowadzenie, ale już po chwili wyrównał Luis Suárez. – Barcelona nie spodziewała się tak szybko straconego gola. Błyskawiczna odpowiedź sprawiła jednak, że nasza niewielka przewaga okazała się niewystarczająca. Mimo to jestem dumny, że nasza drużyna potrafi dobrze zaprezentować się na Camp Nou – stwierdził Granell.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy