Geli: Spróbowaliśmy zagrać odważnie

Grzegorz Zioło

24 lutego 2018, 23:20

AS

7 komentarzy

Prezes Girony Delfí Geli wypowiedział się na temat porażki swojej drużyny w spotkaniu z FC Barceloną.

Przebieg meczu: Spróbowaliśmy zagrać odważnie i wysoko zaatakować. Wszyscy wiemy, że Barça ma wspaniałych piłkarzy, którzy decydują o losach meczu, i dzisiaj to zaprezentowali.

Messi: To oczywiste, że kiedy ma swój dzień, potrafi rozstrzygnąć mecz na korzyść swojej drużyny. Dziś świetnie wspierali go Dembélé, Suárez i Coutinho, więc było nam jeszcze trudniej. Zostaje nam tylko odpocząć i przygotować się do wtorkowego spotkania z Celtą.

Wysoka porażka: To nie jest dla nas dobry dzień i wrócimy do domu smutni z powodu porażki. W sporcie trzeba umieć się podnieść, być realistami i rozgrywać kolejne spotkania na wysokim poziomie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To było wczoraj widać gołym okiem. W pewnym momencie to spotkanie wyglądało jak pojedynek Dawida z Goliatem a mimo to drużyna z Girony grała naprawdę bardzo odważnie za co ogromny szacunek.
Życzę im szczęścia w dalszych pojedynkach.

Na wstępie, szacunek, że pomimo tego, że trafialiśmy to nie postanowili po 3ciej straconej bramce przejść w 100% defensywę i grać z kontry tylko ciągle grali otwartą piłkę, szczerze zaskoczyło mnie takie ich rozwiązanie. Zagrali odważnie, ambitnie, gratulacje dla obu drużyn się należą.

Dziękujemy! warto mieć takiego sojusznika w Hiszpani . Jak widać derby nie muszą być agresywne i pełne brutalności ,pełen szacun dla Girony za otwartą grę i fair-play ,życzę im jak najlepiej :)

Życzę Wam z całego serca gry w europejskich pucharach.

Poza meczami z nami życzę Gironie jak najlepiej. Grają naprawdę ładną dla oka piłkę,są odważni i bez względu na status przeciwnika starają się grać swoje. Z całego serca życzę im awansu do Ligi Europy. To byłaby świetna historia - przychodzi taki beniaminek z 2 ligi,wszyscy się zastanawiają czy będzie walka o utrzymanie,a tu taka petarda :D

Gironie nie można odmówić ambicji, bo nawet przy wyniku 6;1 starali sie tworzyć okazje bramkowe i gdyby nie Ter Stegen to mogliby dorzucić drugie trafienie. Mecz sie świetnie rozpoczął, życzę im awansu do Ligi Europy

Szacun dla nich za otwartą grę