Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona - Girona: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

24 lutego 2018, 23:01

20 komentarzy

Sobota, 24 lutego 20:45, 25. kolejka La Liga, Miejsce: Camp Nou, Transmisja: Eleven Sports 1
FC Barcelona 6:1 Girona FC

Luis Suárez 5', 44', 76'

Lionel Messi 30', 36'

Philippe Coutinho 66'

Cristian Portugues 3'

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Gironą zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Ofensywny kwartet pokazał swoją moc

Długo musieliśmy czekać, by zobaczyć te najbardziej ekscytujące zestawienie ofensywy Barcelony od pierwszej minuty. Dzisiaj na Camp Nou wreszcie obejrzeliśmy obrazki, których można było oczekiwać po ostatnim okienku transferowym. Dembélé z każdą minutą grał coraz swobodniej i zanotował ładną asystę, Coutinho zdobył fantastyczną bramkę strzałem z dystansu, a dwaj najskuteczniejsi zawodnicy LaLigi powiększyli swój dorobek w sumie o pięć trafień. Łączna zdobycz ofensywnego kwartetu to sześć bramek i pięć asyst. Oby tak dalej!

Najgorsze: Kontuzja mięśniowa Semedo

Prawa strona boiska wyglądała dzisiaj bardzo dobrze przede wszystkim dzięki grze Dembélé, ale Semedo również pokazał swój potencjał. Wielokrotnie włączał się do akcji ofensywnych i brakowało mu jedynie ostatniego podania. Niestety w samej końcówce doznał urazu mięśniowego, który zapewne wykluczy go z gry przynajmniej na kilka spotkań.