LaLiga składa doniesienie na Real z powodu obraźliwych przyśpiewek pod adresem Piqué i Messiego podczas El Clásico

Łukasz Lewtak

10 stycznia 2018, 18:56

Marca

52 komentarze

LaLiga poinformowała dziś, że złoży doniesienie na Real Madryt do Komisji Przeciwko Przemocy z powodu obraźliwych przyśpiewek pod adresem Piqué i Messiego, jakie można było usłyszeć podczas ostatniego El Clásico.

W 64. minucie meczu ok. tysiąc kibiców zgromadzonych na trybunie północnej krzyczało razem przez ok. dziesięć sekund: "Messi, Messi subnormal" (Messi, Messi, nienormalny).

Z kolei w 83. minucie, przy okazji zmiany w zespole Barcelony, ok. 1300 kibiców Realu, zgromadzonych na trybunie prowadzącej doping zwanej Grada Fans RMCF, konkretnie w sektorach 116, 118 i 120 na trybunie południowej, śpiewało razem przez ok. dziesięć sekund "Piqué cabrón, España es tu nación" (Piqué, łajdaku, Hiszpania to twój kraj).

LaLiga podkreśliła również, że pozostali kibice zgromadzeni na Santiago Bernabéu podczas El Clásico zachowywali się nienagannie przez cały czas trwania meczu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jaka kara moze grozic Realowi za to?

@MSNandBUSI: Najwyżej jakaś śmieszna finansowa.
konto usunięte

@MSNandBUSI: Mam nadzieję że pozbawienia wolności

@MSNandBUSI: Co Ty z choinki się urwałeś?
Realu nie znasz...

@MSNandBUSI: bombardowanie satadionu przez luftwafe

@semafor: Co sie wszyscy ku... tak pospinaliscie , zluzujcie ..... . Nie wiem , czy kara finansowa , czy jakies inne bezsensowne zawieszenia , pytam bo jestem ciekawy , a wy odrazu najezdzacie , miejsce dla takich jest na realmadrytpl

@MSNandBUSI: Trochę wyzwisk w komentarzach na stronie fcbarca.com od najbardziej grzecznych ludzi świata i chyba nic więcej.

@sopelinho: Ja nikogo nie wyzywam;)

@MSNandBUSI: A ja nie mówiłem o Tobie tylko ogólnie :-)

@MSNandBUSI: to byl zart drugowojenny, sugerujacy - po przez oczywista skrajnosc i absurd - radosne podejscie do zagadnienia

« Powrót do wszystkich komentarzy