Następny mecz:  Barcelona  -  Deportivo     ·  Niedziela, 17 grudnia 20:45  ·  16. kolejka La Liga   ·  Transmisja: Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona odwoła się od kartek dla Suáreza i Piqué

19 listopada 2017, 19:10

Źródło: FCBarcelona.es

34 komentarze

Podczas meczu z Leganés dwóch zawodników Barcelony, Luis Suárez i Gerard  Piqué, otrzymało żółte kartki. Klub planuje złożyć do Komitetu ds. Rozgrywek odwołanie od tych decyzji.

FC Barcelona informuje, że zamierza odwołać się do Komitetu ds. Rozgrywek w celu anulowania żółtych kartek pokazanych Gerardowi Piqué i Luisowi Suárezowi podczas meczu Leganés - FC Barcelona, który odbył się w sobotę na Estadio Municipal de Butarque.

Według informacji zawartych w protokole meczowym sporządzonym przez sędziego Undiano Mallenco, Piqué otrzymał kartkę w 29. minucie spotkania za "złapanie przeciwnika, który był w posiadaniu piłki", z kolei Luis Suárez został ukarany w 52. minucie za "uniemożliwienie bramkarzowi zagrania piłki, którą trzymał w dłoniach".