Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Pablo Machin: Dwa pierwsze gole były dość nieszczęśliwe dla nas

 23 września 2017, 23:08

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 7 komentarzy

Trener Girony Pablo Machin żałował po meczu z Barceloną, że jego drużynie zabrakło skuteczności. Szkoleniowiec podkreślił również, że dwa pierwsze gole dla Blaugrany były "dość nieszczęśliwe" dla jego zespołu.

Odczucia: "Nie są zbyt dobre. Zawsze jest ciężko, kiedy się przegrywa. Wiedzieliśmy, że będziemy mieli małe szanse. Próbowaliśmy wycisnąć z tego meczu maksimum, ale jakość przeciwników wzięła górę. Mogę prosić moich zawodników, aby trzymali się ustalonego planu, i oni to zrobili. Jeśli wykorzystalibyśmy tę pierwszą okazję... Później wszystko się odwróciło, jednak walczyliśmy i mieliśmy szanse".

Krycie Messiego: "Wydaje mi się, że dziś nie był tak kluczowy jak zwykle. Trzeba na coś postawić i my staraliśmy się zmniejszyć to zagrożenie. Maffeo szybko dostał kartkę, a zrobił bardzo mało, by otrzymać takie napomnienie. Grał bardzo dobrze. Muszę to przeanalizować, ale nie uważam, abyśmy przegrali przez to krycie. W każdym razie Messi był dziś o wiele mniej decydujący niż w innych spotkaniach".

Skuteczność: "Walczyliśmy z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Zrobiliśmy to, co mogliśmy. Barcelona może pokonać każdy zespół, grając na 80%. Trzeba przyznać, że dwa pierwsze gole były dość nieszczęśliwe dla nas, prawie samobójcze. Trzeba być bardzo skutecznym".

Udostępnij:

Komentarze (7)

Gorące tematy