Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Startuje nowa Liga Typerów FCBarca.com!

 14 września 2017, 10:28

 Robert Wojtczak

 11 komentarzy

Wraca zabawa w typowanie wyników meczów na FCBarca.com! Startujemy z Ligą Typerów 2017/18 i nie tracąc czasu, informujemy o nagrodach.

Po wielu tygodniach oczekiwania wystartował kolejny sezon, a wraz z nim nadzieje na następne trofea i szanse na niezapomniane przeżycia w trakcie spotkań naszej drużyny. Czym byłyby takie emocje bez Ligi Typerów na FCBarca.com? Niniejszym rozpoczynamy kolejną edycję zabawy, w której co roku biorą udział tysiące użytkowników, a my od kilku lat rozdajemy atrakcyjne nagrody. Nie inaczej będzie tym razem.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć

Pierwsza klasyfikacja konkursowa obejmie mecze od 4. kolejki La Ligi do końca listopada, a więc typujemy już jutrzejsze spotkania ligowe. Przewidzieliśmy w niej nagrody rzeczowe dla najlepszej trójki - za pierwsze miejsce replikę koszulki meczowej FC Barcelony, za drugie - plecak, a za trzecie - piłkę. W trakcie sezonu będą pojawiać się nowe klasyfikacje specjalne, w których do wygrania będą inne wartościowe nagrody. Informację o starcie każdej klasyfikacji specjalnej będziemy publikować na łamach serwisu, więc bądźcie czujni.

Przed przystąpieniem do zabawy koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

 

Kliknij tutaj, aby rozpocząć

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy