Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jordi Alba: Czuję się pewniej niż w poprzednich sezonach

 13 września 2017, 13:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 45 komentarzy

Jordi Alba był wczoraj jednym z wyróżniających się zawodników na boisku w starciu z Juventusem. Po meczu udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

− Czuję się świetnie, jestem dużo pewniejszy niż w poprzednich latach. To prestiżowe zwycięstwo z klasowym rywalem. Wszystko bardzo dobrze nam wychodzi, jesteśmy w formie. Jesteśmy skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty, a Valverde dobrze przekazuje nam swoje pomysły. Jesteśmy cierpliwi i gramy inteligentnie – powiedział obrońca.

− To zwycięstwo nie ma nic wspólnego z porażką z poprzedniego sezonu. Wtedy na Camp Nou Juventus miał już trzybramkową przewagę i musiał jedynie rozegrać spotkanie, by potwierdzić awans do półfinału. Teraz mamy nowy sezon i nowe cele – dodał Jordi Alba.

Zawodnik uważa również, że „należy zapomnieć o Neymarze i innych piłkarzach, którzy odeszli. Ci, którzy chcieli odejść, zrobili to i nie ma co do tego wracać. Najważniejsi są ci, którzy zostali. Messi? To inna sprawa, jego odejście byłoby bardzo zauważalne. Jest wyjątkowy”.

Udostępnij:

Komentarze (45)

Gorące tematy